Termíny Cyberpunk 2077 a The Last of Us 2 ze Slovenska?

Laciná snaha o zviditelnění, ale může to tak dopadnout.

V době, kdy CD Projekt Red vypsal inzerát na pozici tzv. release manažera (pozice starající se o úspěšné vydání hry na vícero kanálech), se vynořil jeden starý trik, od nějž už většina ostatních dávno upustila, protože většinou v očích hráčů a zákazníků znamenají jen ostudu.

Jeden neznámý slovenský obchod, který záměrně nebudeme jmenovat, abychom mu nedělali reklamu, se přes Velikonoce lacině snažil zviditelnit nahozením termínů Cyberpunk 2077 (Xzone.cz) a The Last of Us 2 (Xzone.cz). Ve světě o něm proto aktuálně píše a odkazuje mnoho webů.

Podle něj má cyberpunkové akční RPG z Polska vyjít už koncem listopadu 2019 a survival akce se zombíky od Naughty Dog už koncem září 2019.

1

Asi není nutné dodávat, že jsou to pouze pokusy o uhodnutí data vydání, pouhé nástřely, kdy by k tomu asi tak mohlo dojít, protože mimo výrobce ho zatím nikdo neví - dle našich informací ani oficiální distributoři, zvlášť ne na tak nevýznamných trzích jako Slovensko, aby se zabránilo únikům.

Na druhou stranu, odhad to není úplně mimo a klidně se může ve finále naplnit. CD Projekt Red se nechal slyšet, že červnová E3 bude pro Cyberpunk naprosto zásadní, a od té koncem listopadu uplyne zhruba půlrok, který je obvykle vyžadován na pořádný marketing.

Pro The Last of Us 2 se zase dotočil poslední motion-capture a Sony by nejspíš ráda měla v září něco podobně velkého jako loni Spider-mana, co by se prodávalo majitelům PS4 jako rohlíky během celého podzimu, nebo by to případně mohlo být zlevněno na Black Friday pro opětovné nakopnutí zájmu. Také nejspíš není náhoda, že nečekaně brzký zářijový termín jako Borderlands 3 dělá prostor něčemu většímu později na podzim...

2

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

Vše o hře z tohoto článku

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Související obsah

ROZDÍLOVÁ RECENZE Mafia 2 Definitive Edition PC CZ

Jak se povedlo oprášit českou klasiku?

Ve středu večer State of Play o The Last of Us 2, o den později Outriders

+ Call of Duty WW2 na PS Plus zdarma. A co Spider-Man?

Oznámení prequelu Sherlock Holmes: Chapter One, bude čeština

S mladým detektivem i pro nextgen + trailer, první obrázky.

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna