MotoGP 19 představuje režim Historical Challenges

Připomeňte si dějiny.

Společnost Milestone představila nový režim Historical Challenges pro hru MotoGP 19 (Xzone.cz), ve kterém si hráči mohou připomenout několik nejnapínavějších výzev z dějin MotoGP.

Režim Historical Challenges vás skutečně přenese do historie MotoGP, neboť obsahuje přes 50 legendárních závodníků a 35 oficiálních motorek z kategorií 500cc a MotoGP, to vše dokonale vymodelované s důrazem na každičký detail. Spolu s 19 oficiálními tratěmi z aktuální sezóny zde budou 3 historické tratě Laguna Seca 2013, Donington 2009 a Catalunya 2015, které se hluboce zapsaly do srdcí všech fanoušků.

Zde je stručný přehled několika legendárních okamžiků, které si hráči díky MotoGP 19 budou moci připomenout:

Valentinův devátý drahokam - Poslední závod sezóny MotoGP 2004 slibuje drsný boj: nejlepších 13 závodníků v kvalifikaci od sebe dělí necelá sekunda. 122 000 diváků na tribunách si užívá skvělou podívanou, protože Makoto Tamada je chce okamžitě trhnout: po 2 kolech už má náskok 1 sekundy. Přestože je Valentino technicky vzato 3., začíná špatně, neboť na konci prvního kola je 6. Ale pak, díky své charakteristické mrštnosti, své soupeře předjíždí, a to včetně Biaggiho, a ujímá se vedení. Přestože do konce zbývá ještě 15 kol, už jim ujel: v rámci svého debutu s Yamahou vyhrál neuvěřitelných 9 cen GP.

Gibernau, Král Francie - Valentino Rossi musel po většinu své kariéry jezdce MotoGP soutěžit se španělskými závodníky. Prvním z řady byl Sete Gibernau, který předváděl svůj nejlepší výkon ve dvouletém období mezi roky 2003-2004 se svou Hondou. Jeho specialitou byl bleskový začátek sezóny a nejlépe si vedl na trati Le Mans. V rámci France GP 2003 France bylo o duelu s Rossim rozhodnuto po červené vlajce kvůli dešti: posledních 7 kol se Sete a Valentino neustále předjížděli, v dramatickém posledním kole se oba předjeli hned dvakrát. Poslední krok však učinil Gibernau, který zvítězil o pouhé 0,165 sekundy.

Hra vyjde pro PS4, X1 a PC dne 6. června 2019 pod taktovkou Comgadu. Konzolové verze budou v České republice a na Slovensku v prodeji za dopručenou cenu 1799 Kč, PC verze za 1399 Kč.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna