Hardwarový týdeník hráčů - 17/2019

2v1 Shield tablet? Nový Razer Blade Pro 17 či propracovaná Corsair myš.

- Nvidia možná pracuje na nové generaci tabletu Shield. Ten by měl přinést obří displej a možnost připojit klávesnici. Spekulace jsou podložené zdrojovým kódem Nvidia Shield Experience, ve kterém se povedlo vyhrabat reference na toto zařízení.

- Razer aktualizoval 17palcový Blade Pro. Novinka se může hravě poměřovat s desktopy, myšleno výkonově, cenou radši ne. Nová verze dostala výkonný Intel Core i7 procesor a v nejvyšší konfiguraci Nvidia GeForce RTX 2080 s Max-Q designem.

1

- Příští měsíc dostanete Windows 10 další velkou aktualizaci s řadou fajn novinek, jako je třeba Windows Sandbox pro spouštění podezřelých souborů nebo světlejší téma. Aktuálně má ale aktualizace problém s počítači, ve kterých je zapojen flashdisk nebo SD karta. Microsoft to zatím vyřešil tak, že aktualizaci na těchto PC nespustí.

- SteelSeries se rozhodlo, že nabídne propracovaný headset také hráčům na konzoli Xbox One. Novinka Arctis 9X zaujme hlavně integrací Xbox Wireless, takže se bezdrátově připojuje stejným stylem jako Xbox gamepad. Nechybí ani Bluetooth s možností využít tohoto připojení současně při hraní, třeba pro hudbu nebo hovor s kamarádem.

2

- Aktuální recenze hodnotí SSD T-Force Delta od výrobce Teamgroup. Zaujme hlavně nastavitelným RGB podsvícením a také příznivou cenu s rychlostmi už je to horší. Nechybí ani porovnání s konkurencí.

- Switch se opět v březnu stal nejprodávanější konzolí v USA, výsledky přineslo tradičně NPD Group. Stejně tak je konzole od Nintenda zatím nejprodávanější v tomto roce, jak v případě kusů, jak tržeb.

- Do obchodů se dostává propracovaná bezdrátová myš od Corsair. Model Ironclaw RGB Wireless nabízí technologii SlipStream s odezvou pod 1ms, alternativně Bluetooth pro delší výdrž nebo kabel, který slouží také k dobíjení. Kromě toho myš nabídne deset programovatelných tlačítek a senzor s citlivostí až 18 000 DPI a velmi podrobném nastavení.

3

- Nvidia v týdnu celkem potichu uvedla nejlevnější Turing kartu s označením GeForce GTX 1650. Nepotěší streamery, protože používá starý čip na kódování videa a v testech novinku spolehlivě poráží levnější Radeon RX 570.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna