Bližší představení Ghost Recon Breakpoint, záběry z alfy

+ edice, trailer, detaily.

UbiSoft dnes potvrdil, že Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint (Xzone.cz) vyjde 4. října 2019 na Xbox One, PlayStation 4 a Windows PC. Po úspěšném rebootu hratelnosti Ghost Recon s Wildlands tvoří pařížské studio firmy úplně nové dobrodružství, které hráče postaví do role Duchů, elitní americké jednotky speciálních operací. Tentokrát jsou však opuštěni za nepřátelskou linií tváří v tvář jejich dosud nejsilnějšímu nepříteli.

9

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint je vojenská střílečka zasazená do nehostinného a rozsáhlého otevřeného světa, kterou můžete celou odehrát sami nebo v co-op režimu až 4 hráčů. Hráči tu budou moct prozkoumat Aurou, záhadami prorostlý ostrov, kde probíhá střet technicky nejpokročilejších zařízení s divokou a ničím nesvázanou přírodou. Ostrov je domovem výrobce dronů, technologického giganta Skell Technology. Auroa padla do špatných rukou a byl s ní ztracen veškerý kontakt.

Vlci, bývalá Americká vojenská jednotka Duchů zradila a převzala vládu and ostrovem. Pod vedením bývalého bratra ve zbrani Plukovníka Cole D. Walkera, ztvárněného Jonem Bernthalem, přeprogramovali drony společnosti Skell na zabijácké stroje a nebojí se je použít bez ohledu na počet mrtvých. Nomad a Duchové jsou vysláni na průzkumnou misi, ale jejich helikoptéry jsou sestřeleny. Zraněni, bez podpory a jako lovná zvěř se hráči ponoří do intenzivních vojenských zážitků během bojů o přežití, likvidace jednotky Vlků a získání vlády nad ostrovem Auroa. Debutový trailer:

Strmé svahy, přibývající zranění, a vyčerpání jsou novými výzvami pro hráče, jejichž schopnosti přežít projdou tvrdou zkouškou členitého terénu ostrova Auroa. Pro vyrovnání se s nepřízní osudu tu hráči dostanou úplnou svobodu pro plnění misí a budou mít k dispozici velké množství taktických možností a nástrojů, včetně sady nových vojenských vychytávek. Budou moct přenášet těla nepřátel i spojenců, splynout s prostředím díky kamufláži nebo rozbít tábor, kde lze spravovat vybavení, změnit třídu a pilovat strategii.

Nebude chybět ani možnost zvolit si z tisíců různých možností přizpůsobení pro vytvoření vlastního perfektního Ducha a přenášet si svoji postavu a postup mezi hlavní kampaní a PvP, které bude dostupné již při vydání hry. První záběry z alfy:

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint zahrnuje plán dodatečné podpory s pravidelnými aktualizacemi přidávajícími nový obsah. Nové příběhové linky, třídy a další bonusy budou soustavně přidávány a vůbec poprvé v Ghost Recon hře přibyde nový typ endgame obsahu: Raidy.

Ubisoft navíc oznámil Gold, Ultimate a Wolves Collector's Edition edice Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint a Ubicollectibles figurku Nomad. Gold Edition bude obsahovat základní hru a Year 1 Pass. Ultimate Edition bude obsahovat základní hru, Year 1 Pass a Ultimate Pack. Wolves Collector Edition bude obsahovat základní hru, Year 1 Pass, Ultimate Pack, Ubicollectibles high-end figurku Plukovníka Cole D. Walkera, Steelbook, exkluzivní litografie, Walkerovu psí známku, voděodolnou mapu ostrova Auroa a soundtrack. Ubicollectibles figurka Nomad je dostupná k předobjednání na Ubisoft store.

Fanoušci, kteří si zakoupí Gold, Ultimate, nebo Collector's Edition budou mít ke hře přístup o 3 dny dříve. Fanoušci, kteří si Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint předobjednají získají přístup do Ghost Recon Breakpoint bety a Sentinel Corp. pack, který obsahuje exkluzivní vybavení.

1
2
3
4
5
6
7
8

Reklama

Související obsah

Také na webu...

DOJMY z rozehrání The Dark Pictures: Man of Medan

Jak se hraje interaktivní film na lodi?

Henry Cavill ze seriálu nahradil Geralta ve hře

Neoficiální modifikace Zaklínače 3 dle Netflixu.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna