Ancestors: The Humankind Odyssey ve staronových záběrech

+ exkluzivita Epic Games Store.

Je to ten samý level, z nějž jsme nebyli dvakrát nadšeni už v prosinci, jen hraný trochu jinak.

Nejedná se o Planetu opic, nýbrž o velmi dlouho vyvíjený akčně-survival titul Ancestors: The Humankind Odyssey od krapet arogantního tvůrce prvních dílů Assassins Creed.

Zapamatujete si ho podle velmi rozmazaného prostředí džungle, jako byste potřebovali nové dioptrie. Dle opičáka držícího se vysoko ve vzduchu nikoli za větve stromů, ale podivně za pouhé listy (ty navíc na obrazovku viditelně doskočí až po přistání ve vrcholku stromu) i útoku nebezpečného ptáka, kterému se nelíbí vybrání vajec z hnízda.

Soudě dle toho, že exkluzivitu na záběry má Nvidia, lze tipovat nějakou její spolupráci s Panache Digital Games, kteří budou mít s takto již dnes zastaralým projektem v tuhé konkurenci (třeba AWAY) problém prorazit, pokud nedají cenu za čtyřiceti až padesátihodinové dobrodružství hodně nízko. To předtím zamýšlené šíření přes epizody totiž padlo díky partnerství s vydavatelem 2K.

Patrice Desilet to dříve komentoval slovy: "Nepotřebuji něco rychle vydat, abych hned vydělal peníze. Bude více zajímavé z Ancestors udělat plnohodnotný titul než ho rozkrájet na vícero epizod".

Jako datum vydání stále platí ten letošní rok, bližší upřesnění nemáme. Exkluzivitu PC verze nově získal Epic Games Store a potrvá přesně jeden rok. Steam proto už začal listovat až 2020. Šéf Strauss Zelnick nicméně avizoval, že dohoda ohledně exkluzivity Borderlands 3 na Epicu je kratší, pouze sedmiměsíční (tzn. umožní jejich příchod na Steamu už v dubnu 2020), než u Ancestors a The Outer Worlds, kde to bude celých dvanáct měsíců.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna