Evoluční Ancestors v srpnu, ale stále nemají k ukázání více než alfu

+ deníček, opoždění konzolovek.

Byli bychom neradi, aby to vypadalo, že jsme na Panache Digital Games a zakladatele série Assassins Creed nějak zasedlí, ale tohle je krajně podezřelé.

Čerstvé oznámení přesného data vydání Ancestors: The Humankind Odyssey doprovázel deníček (druhý díl ze tří), v němž jsou opět pouze záběry z alfaverze - v podstatě ty samé jako loni.

Jako by snad Patrice Désilets stále neměl k předvedení nic lepšího či pokročilejšího z jiných prostředí, přitom hra bude venku už za tři měsíce. Tohle nebývá zvykem, v tuto chvíli by už měl být titul víceméně dokončen a jen probíhat opravy chyb.

Na PC se toto akční RPG o evoluci opic v Africe objeví už 27. srpna, digitálně jen na Epic Games Store (roční exkluzivita), zatímco konzolové verze byly odloženy na prosinec letošního roku. Ani ty nebudou šířeny v krabicích, vydavatel z Private Division od Take 2 jim nevěří natolik, aby riskovali nákladnou výrobu. Snad to nedopadne tak, že PCčkáři budou pouze takovými betatestery...?

"Chceme hráčům nabídnout zážitek, jaký ještě nikdo z nich předtím nezažil. Jsme sice malý tým autorů, ale vytváříme ambiciózní a vtahující hru v unikátním zasazení, která chytne všechny typy hráčů," praví kreativní ředitel studia.

Senior producent z Private Division dodal, že vývojáři mají jejich plnou podporu, aby všechny verze hry byly "standardně vyladěny".

Nosný artwork:

1

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna