Shadow Of The Tomb Raider zdarma ke GeForce GTX

Časově omezená akce.

Letní prázdniny jsou na dohled a NVIDIA společně se Square Enix přinášejí nový balíček Shadow Of The Tomb Raider a GeForce GTX.

Hráči, kteří si zakoupí novou grafickou kartu GeForce GTX 1080 Ti, 1080, 1070 Ti, 1070 nebo 1060, případně notebook či PC sestavu s výše uvedenými modely, získají úspěšný herní titul Shadow Of The Tomb Raider (Xzone.cz).

Akce běží až do srpna, ale pouze do 14. června je navíc možné při pořízení výše uvedených grafických karet získat u partnerských prodejců také GeForce Fortnite Counterattack set, kde hráči najdou 2000 V-Bucks a exkluzivní in-game cosmetics.

Upgrade grafické karty může mít zásadní význam na zážitek ze hraní a řada GeForce GTX ověnčená řadou cen je skvělou volbou pro hráče hledající zajímavý poměr ceny a výkonu.

1

Shadow Of The Tomb Raider je zatím posledním přírůstkem slavné série. Příběh sleduje snahu Lary Croft zachránit svět před hrozbou mayské apokalypsy a naplnit tak svůj úděl Tomb Raidera. Za PC verzí stojí uznávaní specialisté Nixxes Software, kteří do hry zakomponovali mnoho grafických vylepšení exkluzivních pro tuto platformu společně s podporou vyšších detailů, rozlišení a možností dosáhnout více snímků za sekundu.

Všechny důležité momenty z Shadow Of The Tomb Raider můžete zachytit pomocí funkcí NVIDIA Ansel umožňující pořídit skvělé snímky přímo ve hře a NVIDIA Highlights poskytující automatické videozáznamy. Oboje můžete ihned sdílet prostřednictvím sociálních sítí za pomoci GeForce Experience.

Balíček lze uplatnit prostřednictvím GeForce Experience. Stačí do PC zapojit odpovídající grafickou kartu a nainstalovat nejnovější verzi GeForce Experience i Game Ready ovladačů. Po přihlášení je pak možné zvolit „UPLATNIT" v rozbalovacím menu.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Death Stranding Directors Cut PC s upřesněným datem

+ cena za upgrade, HW nároky, přenos savů.

Mortal Kombat 12 vyzrazen přímo producentem z NetherRealm Studios

Fotka jeho stolu zahrnovala monitor, kde byl email s přísně tajným materiálem k MK12.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna