Ve Fable 4 si můžete postavit město a ignorovat hlavní úkol

Prý vymění Albion za nový svět.

Nedlouho poté, co se hra předčasně objevila na streamovací službě Microsoftu, tu o ní máme první konkrétní detaily, které posvětili někteří insideři, byť pravost není potvrzena tak moc jako u Watch Dogs Legion.

Fable 4 (Xzone.cz) prý bude v kompletně otevřeném herním světě poháněném Unreal Enginem, nikoli tím ze série Forza Horizon od téhož studia Playground Games.

Vybrat si budete moci hraní z vlastních očí či third-person kameru, přičemž nejprve si vytvoříte postavu v propracovaném editoru. Kupodivu nechybí multiplayer, tzn. nebude to jen singleplayerová záležitost.

Ve hře údajně nebudou žádné pistole a můžete v ní klidně ignorovat hlavní úkol, čili nikdy se nestanete hrdinou, což zní rozhodně nevšedně.

1
Ilustrační obrázek ze zrušených Fable Legends

Hráči prý budou moci vybudovat města, která budou navázána na hlavní úkol a jeho vyústění, např. pokud ve své misi selžete a dostanete špatný konec.

Tím úkolem údajně má být zabránění destrukce celé planety druhým asteroidem, protože Albion i Aurora jsou v čudu, resp. zbyly z nich jen bajky o šíleném králi, který si přál zásah asteroidem. Vše se tedy má odehrávat v novém středověkém prostředí, kde si můžete vypomoci rychlým cestováním.

Jestli se toto všechno potvrdí nebo ne, uvidíme už v neděli večer na E3 konferenci Microsoftu, kde Fable 4 exkluzivně pro PC a Xbox určitě nebude chybět.

Reklama

Přeskočit na komentáře (1)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna