Po Hellblade přijde jen multiplayerovka Bleeding Edge

Únik ze Slovenska.

E3 2019 má zase o jedno překvapení méně. Slovenský web Xboxer vyrukoval s odhalením xboxové exkluzivity, příštího projektu od studia Ninja Theory, tvůrců Hellblade.

Možná jste tedy předpokládali, že když je nedávno koupil Microsoft, že budou dělat hry jiného typu, větší než "jen" takové multiplayerové sci-fi akce s boji na blízko. Utkají se čtyři proti čtyřem ve stylizovaném, futuristickém prostředí.

1

Ačkoli abychom jim nekřivdili - má tu být i příběhový kooperativní režim s osmnácti levely. Na hře pracuje mj. šéf soubojů z DmC, Rahni Tucker.

K vydání má dojít začátkem příštího roku, technická alfa začne už koncem června. Citujeme zdroj:

"Každý má k dispozícii svoje zbrane a jedinečný vzhľad, pričom hra sa zameriava predovšetkým na ručné súboje s pomocou bláznivých tématických zbraní ako sú vojnové sekery, katany či gitary. Sem-tam sa však mihnú svetom aj špeciality ako sú rotačné gulomety či obrovské mecha stroje. To všetko v arénách, ktoré môžu zrejme upravovať svoj vzhľad. Hra sa odohráva v dystopickej budúcnosti s pestrými farbami, čím nám miestami pripomína Borderlands a Sunset Overdrive."

Uniklý trailer, který jsme patrně měli vidět až v neděli večer na E3 konferenci Microsoftu:

Reklama

Přeskočit na komentáře (1)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna