Tak jsme se to přeci jen dozvěděli. Na E3 konferenci Microsoftu byl oznámen datum vydání Cyberpunk 2077 na 16. dubna 2020 pro PC, PS4 a X1. Hra půjde taktéž ode dneška oficiálně předobjednat z homepage (Xzone.cz).

Jednu postavu v něm ztvární slavný herec Keanu Reeves (např. Matrix), který se domluvil s CD Projekt Red na spolupráci.

E3 filmeček:

Výborný byl i způsob, jak došlo k oznámení této zásadní novinky. Na konci E3 filmečku byl ukázán virtuální Keanu Reeves, který posléze zahalen kouřem a nasvícen přišel živý na jeviště, aby o hře krátce promluvil i aby svým stylem oznámil termín.

UPDATE - CD Projekt Red posléze tiskovou zprávou potvrdil uniklý obsah sběratelské edice Cyberpunk 2077. Zahrne 25cm vysokou postavu hlavního hrdiny V v akci, steelbook obal, artbook v pevné vazbě a další věci. Obal záměrně vypadá jako mrakodrapy Night City.

22

Zároveň upřesnil, že Reeves ztvární klíčovou postavu legendárního rockera Johnny Silverhand. Propůjčil ji nejen vizáž a hlas, ale také pro ni nasnímal kompletní motion-capture. Více o hře se dozvíme ve dnech 11. až 13. června, kdy proběhnou prezentace za zavřenými dveřmi na E3. Její předobjednávka se prakticky okamžitě stala jedničkou v žebříčku prodejnosti na Steamu.

UPDATE 2 - obsah sběratelské edice ve vyšším rozlišení (zato německy) než v mailu od CDP:

31
32

Všimli jste si mimochodem, že herec pořád vypadá úplně stejně?

11
1

Reklama

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director