Všechny trailery a oznámení z E3 konference Microsoftu + LIVEBLOG

Termíny The Outer Worlds, Gears 5, Ori, Dying Light 2, Halo Infinite, CrossfireX, Forza DLC, Borderlands 3 atd.

Ve 22 hodin našeho času v neděli to vypuklo. První velká E3 konference od Microsoftu. Sledovat ji šlo na YouTube, Mixeru, Twitteru, Facebooku či Twitchi.

Záznam celé konference je k dispozici zde, níže náš LIVEBLOG aktualizovaný průběžně během konání:

23:30 - vše zakončil šestiminutový renderovaný filmeček z Halo Infinite, potvrzeného na Vánoce 2020:

23:25 - příští generaci Xboxu se věnujeme v samostatném článku.

23:20 - nezvykle hodně prostoru v prominentním závěru bylo věnováno konverzi Free-2-Play akce Crossfire, takovému korejskému Counter-Strike. Hra, která má na PC 650 milionů hráčů, přijde na Xbox coby jedinou konzoli (časová exkluzivita) v roce 2020 pod názvem CrossfireX. O singleplayerovou část hry se ve spolupráci se Smilegate postarají Remedy.

23:15 - chybět nemohly Borderlands 3 s novým trailerem, mimochodem odteď s Handsome Collection na GamePass, a s potvrzeným přemosťujícím DLC pro dvojku:

23:10 - Phantasy Star Online 2 od Segy poprvé na Západě, na jaře 2020.

23:09 - State of Decay 2: Heartland je dnes vycházející nová příběhová kampaň do zombie akce, ve které se vrátíte do Trumbull Valley. Součást Xbox Game Pass.

23:05 - Forza Horizon 4 LEGO Speed Champions je tento týden vycházející rozšíření pro xboxové závody, s novým prostředím, dalšími výzvami a spoustou kostiček ze stavebnice k rozbití.

23:02 - Dying Light 2 má E3 trailer a vyjde na jaře 2020, patrně budete hrát za už infikovaného Aidena:

23:00 - hry budete moci hrát pohodlněji a lépe na novém Xbox Elite Series 2 ovladači:

22:55 - Gears 5 skutečně vyjdou 10. září, jak se spekulovalo. S Ultimate edicí či Xbox Game Pass Ultimate budete moci hrát o čtyři dny dříve. Hra bude mít v červenci versus technický test, v srpnu během Gamescomu uvidíme Horde režim, a v září přinese prý dosud největší kampaň v sérii. Kdo si hru koupí do 16. září, dostane Terminator Dark Fate Character Pack s T-800 Endoskeleton

22:45 - Trailer Wasteland 3 se odehrává v zasněženém, postapokalyptickém Coloradu. Vytvoříte si vlastní družinu, postavíte a rozvinete si základnu, abyste se pak mohli rozhodnout ve větveném dění (například komu pomůžete).

22:40 - Microsoft koupil Double Fine Productions, oficiálně to je potvrzeno Timem Schaferem. Při této příležitosti přivezl do L.A. nový trailer z Psychonauts 2:

22:30 - Xbox Game Pass na PC startuje v otevřené betě dnes a přinese unikátní tituly vhodné pro PCčkáře, ručně vybrané, včetně strategií či Football Manageru. Aktuálně v akci za pouhý dolar na měsíc.

22:20 - nový trailer z Cyberpunk 2077 od CD Projektu Red vypadá naprosto báječně a hraje v něm Keanu Reeves!

22:15 - spíš jen do počtu byl po dřívějším gameplay nový E3 trailer Star Wars Jedi: Fallen Order:

22:15 - dnes večer uvidíme celkem 60 her, takže půjde o největší takovou prezentaci letošního roku, potvrdil Phil Spencer, z toho 30 premiér na Xbox Game Pass.

22:09 - od tvůrců Minecraftu pochází nová isometrická pdiablovka / prozkoumávací hra z kostiček - Minecraft Dugneons, venku na jaře 2020.

22:08 - následuje pokračování Ori - Will of the Wisps - vyjde až 11. února 2020, dostupné na Xbox Game Pass v době startu.

22:06 - Ninja Theory přišli na pódium, ale o jejich bojovce Bleeding Edge jsme již věděli z pátečního úniku.

22:02 - Konference začala E3 trailerem The Outer Worlds, humorného sci-fi akčního RPG od Obsidianu, vyjde 25. října 2019.

21:30 - Sál se již pěkně zaplňuje:

21:15 - Na tuto stránku budeme během zhruba 90-minutového konání přidávat všechny trailery z již dříve známých her. Čeká nás jinak minimálně 14 first-party titulů od Microsoftu (včetně Gears 5, Fable 4 či Halo Infinite spekulovaného na Vánoce 2020), představení cloudového hraní xCloud (s potvrzeným startem letos) a mnoho překvapení, mezi něž nepatří příští generace konzole Xbox. Naopak na pódiu mockrát neuvidíme Phila Spencera, který v pre-E3 podcastu řekl, že diváky zajímají hlavně hry, ne nějaké dlouhé povídání. Celá E3 show od Microsoftu má být více určena fanuškům a zákazníkům, namísto novinářům a obchodníkům. Hodlá v nich pokračovat i do budoucna, protože jsou prý dobrým indikátorem, jaké nadšení která hra v hráčích vyvolá.

Reklama

Přeskočit na komentáře (1)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna