Rozbalování sběratelky Cyberpunk 2077 za 250 dolarů, hudba z traileru

+ proč teď nezveřejní E3 demo pro novináře?

Není sporu o tom, že tohle bude vlajková hra letošní E3.

Rozbalování obsahu sběratelské edice, která stojí 250 dolarů, sice není žádné terno, protože jsme ji ho už znali z úniku, leč stojí za zhlédnutí.

Vedle již profláklých věcí přinese přívěšek na klíče, průvodce Night City pro návštěvníky, pohlednice, mapu, stickery atd. Na Amazonu už je PS4 verze údajně vyprodaná.

Některé ze zmíněných bonusů najdete i ve standardní edici, zatímco digitálka přinese soundtrack, artbook, sourcebook, a pozadí pro mobil i desktop.

Podle popisku hry na obchodě Microsoftu bude hra speciálně optimalizovaná pro Xbox One X a podporovat na něm chod v rozlišení 4K.

Polští skladatelé dále vypustili hudbu z včerejšího E3 traileru k separátnímu, ničím nerušenému poslechu:

Co naopak příznivce nepotěší, je fakt, že E3 2019 demo Cyberpunk 2077, které se na výstavě od zítra začne ukazovat novinářům, nebude hned zveřejněno. Tvůrci to okamžitě vysvětlili, aby předešli nařčením, že s fanoušky nezachází fér:

"Důvodem je, že chceme rozdělit nový obsah mezi E3 a Gamescomu. Na přípravu dema padlo mnoho měsíců práce a pokud bychom ho publikovali už nyní, pak by na Gamescom nezbylo nic nového a nemohli bychom vytvořit hype. Ten je potřebný, aby se o hru zajímalo čím dál více hráčů a povedlo se je přesvědčit ke koupi, i díky příběhu. Dáváme do hry všechno včetně srdce a věříme, že se to pak promítne do prodejů, protože přeci jen nejsme nějaká charita. Dobré prodeje by pak dovolily další růst, podnikat kreativně riskantní záležitosti a vyrábět skvělé hry."

1
2

Reklama

Související obsah

ROZDÍLOVÁ RECENZE Mafia 2 Definitive Edition PC CZ

Jak se povedlo oprášit českou klasiku?

Ve středu večer State of Play o The Last of Us 2, o den později Outriders

+ Call of Duty WW2 na PS Plus zdarma. A co Spider-Man?

Oznámení prequelu Sherlock Holmes: Chapter One, bude čeština

S mladým detektivem i pro nextgen + trailer, první obrázky.

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna