Shenmue III na Epic Games Store, prodloužené video Bloodlines 2

+ PvP režim do Vermintide 2.

Na večerní PC Gaming Show bylo oznámeno několik novinek, které nevydají na samostatnou zprávu, nýbrž se spíš šiknou do souhrnu:

1) Listopadové Shenmue 3 pro PC bude exkluzivitou Epic Games Store, prý to je odměna za vynikající podporu, jakou tvůrci dostávají od Epicu při použití Unreal Enginu. Ve spolupráci s vydavatelem Deep Silver proto dospěli k rozhodnutí, že to bude ta nejlepší platforma pro distribuci hry, vysvětlují na Kickstarteru. Tamtéž najdete hardwarové požadavky PC verze a zahájení předobjednávek. Nový E3 trailer:

2) Vermintide 2 dostane nový PvP režim nazvaný Versus. Utkají se v něm dva týmy po čtyřech. Jeden hraje za Ubersreik 5 hrdiny ze základn íhry, zatímco soupeře vytvoří specialisté z řad Skavenů a Chaosu, dokonce včetně jejich silných bossů. Krom toho první přídavek The Winds of Magic s novou rasou zná datum: srpen.

3) Prodloužené video z hraní Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2, nástupce kultovní klasiky s reaktivním vyprávěním příběhu, rychlým bojem a postavami, z nichž každá má své motivy. Coby vydání bylo upřesněno první čtvrtletí roku 2020.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna