E3 trailery: Desperados 3, The Surge 2, Rune 2, Darksiders Genesis

+ Age of Wonders, Remnant, Bleeding Edge.

Klasická hratelnost Commandos zasazená do Divokého západu aneb John Cooper a jeho přátelé jsou zpět. THQ Nordic nám naservírovali E3 trailer Desperados 3, který kombinuje filmeček a sestřih z hraní. O vývoj se stará německé studio Mimimi Productions, které cílí na PC, PS4 a X1, ale datum zatím neznáme:

Kdy si zahrajeme The Surge 2, víme už pár dnů, ale teprve dodatečně vypustili Focus Home Interactive E3 trailer, který není vůbec špatný:

Z polochcíplého RUNE 2 od Humanhead Studios se ukazuje nehotový Deathmatch režim, společně se slibem uvolnění letos v létě, ačkoli upřímně nevíme, proč by někdo měl hrát právě toto namísto stále podporovaného For Honor.

Co se naopak líbí hodně, je diablovka Nemesis z univerza Darksiders, oznámená minulý týden. Francouzský xboxový web schrastil 24 minut z hraní E3 dema a nezbývá než konstatovat, že tenhle žánr pasuje sérii jako "prdel na hrnec".

Remnant: From the Ashes je co-op survival střílečka od tvůrců Darksdiers 3 v dynamicky generovaných levelech. Vyjde 20. srpna pro PC, PS4 a X1, zde je E3 trailer:

Laserové dinosaury a další potvory zachycuje E3 trailer sci-fi odnože Planetfall strategické série Age of Wonders, upřesněné na 6. srpna:

Bleeding Edge je ta bojovka na blízko od tvůrců Hellblade, která doplatila na únik, takže na E3 konferenci Microsoftu nevzbudila tolik pozornosti. Nyní tady z ní máme první záběry z hraní prokládané rozhovorem:

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna