Outriders od tvůrců Bulletstorm oficiálně, na cizáky v co-opu i sami

Filmeček, ale pramálo detailů.

O co asi tak půjde, bylo zřejmé z teaseru před týdnem, a dnes ráno došlo k oficiálnímu oznámení od vydavatele Square Enix.

Outriders budou sci-fi co-op střílečkou s bohatými vlastnostmi a silným příběhem v beznadějném temném univerzu. Vypravíte se prozkoumat nehostinné cizácké planety, které jsou plné brutálních nepřátel, na něž bude platit vaše těžká výzbroj.

4

Na rozdíl od předešlých hitů polských People Can Fly, jako Bulletstorm, Gears of War: Judgment či Painkiller, budete dění tentokrát sledovat z third-person kamery. Nejspíš kvůli tomu, abyste lépe viděli parťáky, s nimiž můžete složit až tříčlennou skupinku, do které se kdykoli lze připojit či odpojit. Hrát ovšem budete moci stejně kvalitně i osamoceně.

Jelikož je datem vydání až léto 2020, moc konkrétních detailů jsme se zatím nedozvěděli, ani zatím bohužel není nic z hraní (prý až v zimě) - krom filmečku a prvního deníčku níže:

Nezbývá tedy než zopakovat, že vše jede na Unreal enginu (je to první hra tvůrců od jejich trhnutí se od Epicu ve 2015), že má hra nejvyšší AAA ambice, že na ní dělá přes 200 lidí, že Square Enix projektu velmi věří a vyzdvihují zkušené tvůrce, kteří prý dobře vědí, jak zařídit, abyste měli ze střílení dobrý pocit.

1
2
3

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Prý se blíží vzrušující odhalení her pro Xbox Series X

Respektovaný insider promluvil, o co půjde.

Kdo je Cypher z Valorant?

+ ohromná popularita bety.

Crash Team Racing Nitro-Fueled remake asi míří i na PC

Homepage loňských motokár zmiňuje Windows, pro něž hra dosud nebyla.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna