Keanu Reeves říká, co se mu líbí na Cyberpunk 2077

Prozradil něco málo o příběhu.

Když CD Projekt Red říkal, že E3 2019 pro něj bude naprosto zásadní, měl pravdu. Už nic jiného na letošním veletrhu nezastíní nečekaný nástup slavného herce na pódium během xboxové konference.

Nyní Keanu Reeves poskytl IGN rozhovor, ve kterém hovoří o tom, co se mu na Cyberpunk 2077 líbilo a jak spolupráce s tvůrci probíhala:

"Hraju chlapíka Johnny Silverhanda, který byl vojákem a založil rockovou skupinu Samurai, kde zpíval protestní písně. Znělo mi to jako zábava."

S polskými vývojáři se potkal loni v červenci v Los Angeles, ukázali mu krátké demo a nadhodili myšlenku, koho bych ve hře mohl ztvárnit, i mu vysvětlili její koncept a biografii postavy.

Reeves si chvilku nebyl jistý, kolik toho může prozradit, ale prý tam je moment, kdy ve hře téměř zemře, ale nakonec to zvládne.

Autoři Cyberpunk 2077 mu nastínili tón hlasu i jak by se měl hýbat, načež se vypravili do motion-capture studia, kde sejmuli nejen jeho tělo, pohyby a tvář, ale například také různé grimasy v obličeji. V mo-cap studiu si prý připadal jako v Jiříkově vidění, protože tam bylo strašně moc kamer, jako by šlo o nějaký tajný nelegální hardware, a pořídlo se tam pět terabajtů dat.

Na hře se herci líbí její formát a otázky, které hráčům klade a co po nich chce. Prý v ní jsou nějaké zajímavé volby, které budou muset rozhodnout...

"Už jsem se potkal s pár kolegy, kteří se podíleli na hrách, ale pro mě to bylo něco nového. Zaujalo mě vyprávění, skoro až filmový zážitek, do nějž jste zapojeni, a že si lze vybrat vlastní cestu. Moje postava má interakce s hráčem, bude součástí jeho cesty, ale i hráčova postava je součástí mé cesty," dodal tajuplně Reeves.

Reklama

Související obsah

Co víme o PS5?

Přehledný souhrn, co zhruba od konzole čekat.

RECENZE The Old World v Early Access verzi

Jak se zatím líbí klon Civilizace a v čem se od legendy liší?

Opět hlasy o Bloodborne PC

Tentokrát už věrohodné zdroje.

Také na webu...

RECENZE The Old World v Early Access verzi

Jak se zatím líbí klon Civilizace a v čem se od legendy liší?

Co víme o PS5?

Přehledný souhrn, co zhruba od konzole čekat.

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna