Hardwarový týdeník hráčů - 24/2019

Holografický zvuk, IPS monitor s 1ms či levnější Arctis od SteelSeries.

- Logitech vybral další tři myši, které dostanou výkonný senzor HERO. Jedná se o bezdrátové kousky G903 a G703, u kterých dojde ke zvýšení výdrže a dále ještě o drátový model G403.

- SteelSeries uvedlo headset Arctis 1. Je založen na měničích a mikrofonu dražších modelů, ale jeho úkolem je nabídnout především příznivou cenu, takže žádné další vychytávky nečekejte.

1

- Podle autorů USB standardu bychom se měli dočkat produktů s novým USB4 zhruba koncem příštího roku. V létě 2020 má být hotová finální specifikace.

- Creative naživo ukázalo, jak funguje jeho technologie "holografického zvuku". Mobilní aplikace nejdřív vyhodnotí tvar uší a hlavy uživatele a následně vytvoří personalizovaný zvukový profil pro maximální kvalitu podání zvuku. Nechyběla ani ukázka dalších produktů.

2

- Nový headset má rovněž Sennheiser. Jmenuje se GSP 670 a v nabídce značky jde o vůbec první bezdrátový herní headset. Kromě bezdrátového adaptéru zvládne fungovat přes Bluetooth, takže se hodí i k mobilním zařízením.

- LG na E3 přivezlo první monitor, který nabízí technologii IPS pro věrné barvy a zároveň se může chlubit odezvou 1ms. Kromě toho nabízí podporu Nvidia G-Sync společně s obnovovací frekvencí 144 Hz, kterou můžete navíc přetaktovat a budou na výběr dva modely, dražší s poměrem stran 21:9.

3

- Nová recenze hodnotí obří podložku Endorphy Cordura XL od výrobce SPC Gear. Podložka láká hlavně na speciální materiál "Cordura" a těžko se na ní hledají negativa. Výrobce nabízí rovněž menší L a M varianty.

Reklama

Související obsah

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

RECENZE Farming Simulator 22 CZ

Pořádný posun vpřed nebo nedozrálé změny?

Také na webu...

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

Horizon: Forbidden West proklepnuto ratingovou organizací v Austrálii

Takže odklad z února by tím pádem už hrozit neměl.

- komentáře (3)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna