Příští Grand Theft Auto bude kratší než předchůdce

Díky hromadě DLC to prý přežijeme.

Hezky to zapadá do těch slov o kratším odstupu mezi jednotlivými díly velkých her.

Zkrátka výrobce si uvědomil, že jeho největší pecky nabízejí skoro až zbytečně moc obsahu, přitom by byly úplně stejně úspěšné a populární, i kdyby nabídly třeba o deset hodin méně. A ve fiskálních reportech před akcionáři by nedocházelo k takovým výkyvům v tržbách jako doposud.

Příští velké hry od Take 2, včetně Rockstar Games a studií 2K, prý klidně mohou mít kratší délku. Varoval před tím předseda představenstva Strauss Zelnick.

Prý to nebude žádný problém díky schopnosti firmy dodávat hráčům další obsah pravidelně i po vydání. Jinými slovy, nebude potřeba mít v základní verzi nového Grand Theft Auto či Red Dead Redemption tolik obsahu, když jde přidat hromadu dalších věcí později.

Záměr Take 2 je tedy zřejmý: buď mohou vydávání her z vlajkových sérií urychlit tím, že do nich nasypou více peněz a zvětší vývojářské týmy, nebo hry malinko zkrátí, což nikoho extra trápit nebude. Nikoho ovšem do takových kroků nebudou nutit silou, ostatně takový Rockstar by si asi podobné zacházení líbit nenechal.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (7)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna