NBA 2K18 odhaleno

Různé edice, obal, termín.

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností 2K představuje aktuální ročník legendárního basketbalového simulátoru NBA 2K20, který vstupuje do prodeje již 6. září 2019 pro PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

Na přebalu Standard a Deluxe Edition hry NBA 2K20 se představí šestinásobný vítěz NBA All-Star, třínásobný vítěz All-NBA First Team a NBA All-Defensive Team a držitel zlaté medaile z olympijských her - Anthony Davis. Přebal exkluzivní Legend Edition bude zdobit třínásobný NBA šampión, třináctinásobný vítěz NBA All-Star, držitel zlaté medaile z olympijských her v roce 2008 a vítěz 2006 NBA Finals MVP, Dwyane Wade.

1

Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé roky své existence vyvinuli v něco mnohem více, než je jen basketbalová simulace. Společnost 2K i nadále pokračuje v určování toho, čeho všeho je možné na poli sportovních simulátorů dosáhnout. Hra NBA 2K20 nabídne tu nejlepší grafiku a kvalitní hratelnost, inovativní herní módy a bohaté možnosti přizpůsobení a kontroly ze strany hráče. Navíc hra nabídne působivý otevřený svět NBA Neighbourhood.

Hráči, kteří si předobjednají hru NBA 2K20 Standard Edition, navíc získají následující bonusy: 5000 jednotek Virtual Currency, 5000 MyTEAM bodů, 5 MyCAREER Skill Boosts, MyPLAYER Clothing Capsule, 10 balíčků MyTEAM League Packs (každý týden jeden) a 5 balíčků MyTEAM Heat Check Packs (každý týden jeden).

NBA 2K20 Legendary Edition nabídne následující bonusy: 100000 jednotek Virtual Currency, 50000 MyTEAM bodů, 20 MyCAREER Skill Boosts, MyPLAYER Clothing Capsule, MyPLAYER kolekce oblečení, MyPLAYER kolekce obuvi, 20 balíčků MyTEAM League Packs (každý týden jeden), 20 balíčků MyTEAM Heat Check Packs (každý týden jeden), 5 balíčků MyTEAM Theme Packs a 2 safírové karty MyTEAM Cover Athlete.

2
3
4
5

Reklama

Související obsah

Také na webu...

DOJMY z uzavřené bety The Settlers

Jak dopadl návrat osadníků po dvanácti letech?

Elden Ring je hotov, kolik hodin zabere příběh?

+ dlouhá prezentace z Taipei Game Show.

Dva vinyly reprezentují jak příběh, tak herní svět Dying Light 2

Black Screen Records chtějí přinést posluchačům báječnou cestu.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna