V Cyberpunk 2077 si zvolíte ze tří různých prologů

Dle výběru postavy.

CD Projekt Red momentálně pracuje na hned třech separátních titulech ze světa Cyberpunku. Vyplynulo to z finanční zprávy studia zde.

Tou první z nich je všem dobře známý Cyberpunk 2077, pak nějaký velký, inovativní příští projekt, který ještě není oznámen. A tou třetí hrou má být samostatná multiplayerová hra z tohoto univerza.

Hlavní designér questů Paweł Sasko mezitím utrousil další zajímavé informace o úvodu té vlajkové hry, ještě před její premiérou v dubnu 2020.

1

V úvodu Cyberpunk 2077 budou mít hráči na výběr hned ze tří různých hratelných prologů. Záleží to na tom, jakou postavu si zvolíte, resp. vytvoříte.

Můžete se stát jedním z těchto: Nomad, Corpo či Street Kid. Od toho se pak budou odvíjet odlišné startovní lokace ve městě a krátké příběhy o jejích původu. Čili oblast Badlands, kterou CDP ukázal v E3 demu, byla pouze jedním z možných tří úvodů hry.

Jak známo, stejně jako v Zaklínač 3 nebude ve hře systém morálky. Zato se silně zvažuje přidání režimu New Game+, který by zabavil hráče po dokončení prvního průchodu hrou s tužšími výzvami a nepřáteli.

Reklama

Související obsah

Videosrovnání všech konzolových verzí Cyberpunk 2077

PC je králem a následuje Stadia + změny v patchi.

Pozor na nevratně poškozené uložené pozice Cyberpunk 2077 na PC

Rada od obchodu tvůrců, jak se tomu vyhnout.

Upoutávky na příští Dragon Age a také na Mass Effect

Nový protagonista v jednom a staří známí ve druhém.

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna