Free-2-Play onlinovka dle Pána Prstenů oznámena

První detaily od přeběhlíka z Warner Bros.

Úplně nový vydavatel z Los Angeles, který se jmenuje Athlon Games a řídí ho veterán z Warner Bros (podílel se na Shadow of Mordor), uzavřel dlouhodobou dohodu s Middle-earth Enterprises.

Jejím tématem jsou složitá práva na tvorbu Free-2-Play MMO onlinovky založené na motivy Pána Prstenů (tedy něco podobného, co chystá Amazon pro TV seriál a má to hodnotu 250 milionů dolarů).

Za tímto účelem už spolupracují s Amazon Game Studios a vývojářským partnerem Leyou Technologies Holdings, kteří vlastní Digital Extremes a Splash Damage. Mají hru zasadit do Středozemě v době dlouho před událostmi z Pána Prstenů, nicméně stále ve stejném světě jako v tom z děl Tolkiena.

1
Filmového Aragorna v této hře rozhodně nepotkáte

Hra se má soustředit na oblasti, které jsme neměli možnost navštívit v knihách či filmech. Firma prý záměrně nelicencovala nic, co by se týkalo filmů Petera Jacksona. Ani ve hře kupodivu nenarazíte na žádné lidské postavy.

Existovat bude pro PC a konzole, přičemž má být v AAA kvalitě, aby ji prý miliony hráčů na celém světě chtěly hrát po dobu několika let, kdy budou vše epicky prozkoumávat a sdružovat se s ostatními. Pomoci jim k tomu mají zkušenosti z provozování živých služeb typu F2P Warframe, uvedli pro VentureBeat.

2

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Microsoft oficiálně oznámil záměr koupit Activision Blizzard

BOMBA VYBUCHLA: Rekordní akvizice problematického vydavatele Call of Duty, World of Warcraft či Diablo.

Masajové z Humankind DLC přiblíženi

Černošská etnická skupina.

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna