Dva nezvyklé multiplayerové režimy do The Dark Pictures: Man of Medan

+ videa z hraní a HW nároky tohoto interaktivního filmu.

Aby interaktivní filmy nabízely propracované multiplayerové režimy, to nebývá příliš zvykem - snad s výjimkou hraní titulů od Quantic Dream s někým blízkým na mobilu, nebo předešlé hry Until Dawn od těch samých tvůrců.

Supermassive Games oznámili, že jejich koncem prázdnin vycházející The Dark Pictures: Man of Medan bude obsahovat dvojici MP módů, což zvýší znovuhratelnost a trvanlivost hry (cross-play ale v MP není podporován).

1

Shared Story dovolí hrát příběhový režim společně s jedním přítelem online. Každý hráč přitom ovládá odlišnou postavu (činí za ní různá rozhodnutí) a v určitých momentech hry se jejich cesty rozdělí, takže každý z nich bude mít jinou perspektivu těch samých událostí. Jeden z hráčů například zůstane na palubě lodi a druhý se vypraví potápět za sestřeleným letadlem z druhé světové války.

Druhý Movie Night mód je naopak lokální záležitostí, kdy si až pět lidí předává gamepad mezi sebou v jednom obvýváku. Na začátku hry si každý vybere svou postavu a střídají se dle toho, kdy je kdo na tahu. Na konci každé kapitoly hra někomu z nich udělí ocenění například za nejrychlejší reakce v mačkacích minihrách, naopak za nejpomalejší řešení situací či za přispění k zabití někoho jiného.

2

Tyto dva MP režimy jinak ovlivní celkovou délku hry: v samostatném režimu či Movie Night módu to bude 4 až 5 hodin, zatímco v Shared Story bude o něco kratší, zhruba 3 hodiny, protože hráči přijdou o některé scény poté, co se jejich cesty rozejdou. Další ukázky z MP módů:

Tvůrci také zveřejnili na Steamu oficiální hardwarové nároky Man of Medan. Každý rok počínaje tím příštím by rádi vypustili hned dvě hry z této série.

3

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Deathloop jde na dračku, patch řeší trhání PC verze

+ dokument o designových rozhodnutích.

Guardians of the Galaxy jsou na 4K screenshotech čím dál hezčí

Z poslední verze před vydáním za měsíc.

Far Cry 6 bez raytracingu na konzolích, byly jiné priority

+ tipy a triky přímo od diktátora, zaostřeno na zvířata ve hře.

Domněnky o God of War Ragnarok možná už na jaře?

+ nový sestřih z PlayStation VR her.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna