Hardwarový týdeník hráčů - 29/2019

5v1 stojánek na headset. Žádné další Super karty. Streamer starter pack.

- Jestli náhodou čekáte na Nvidia GeForce RTX 2080 Ti Super, tak můžete přestat. Nvidia totiž oficiálně potvrdila, že tato karta nebude. Nabídka Super karet je totiž kompletní.

- Pro audiofily uvádí Creative novou interní zvukovku Sound Blaster AE-7. V balení dostanete rovněž externí ovládání hlasitosti s možností připojení sluchátek a mikrofonu. Jenom cenovka se snadno vyrovná grafickým kartám střední třídy.

- Nový stojánek pro headset od Cooler Master nabídne všestrannější využití. Třeba jako nabíjecí stanice, která kromě Qi plochy pro bezdrátové nabíjení nabídne rovněž dvojici USB portů. Uvnitř se našlo i místo pro externí zvukovku a podsvícení.

1

- Začínajícím streamerům nabízí AVerMedia nový "starter pack". Jedná se o balíček periferií a softwaru, který nabízí všechno potřebné pro start Twitch kariéry. Dostanete Full HD střihovou kartu, web kameru a mikrofon.

- V nové recenzi se zhodnocení dostal chladič procesoru SilentiumPC Fera 3 RGB. Ten s fajn cenovkou nabízí dobrý výkon a RGB podsvícení jako bonus. Chladič byl porovnán s favoritem v podobě Arctic Freezer 34 eSports DUO a nevedl si vůbec špatně.

2

- Nový M.2 SSD disk typu Sata od výrobce Adata chce soupeřit hlavně příznivou cenovkou. Prodávat se bude ve třech kapacitách, nejvyšší nabídne 480 GB.

- Nintendo nedávno uvedlo Switch Lite, to ale není jedinou novinkou. Aktuálně došlo k odhalení nové revize původního modelu Switch. Vylepšena byla výdrž na baterii, která má sahat až k 9 hodinám.

- Sharkoon představil novou bezdrátovou myš. Dobijete ji buď kabelem nebo bezdrátově a tradičně přijde s nízkou cenovkou. Na výběr je rovnou ze čtveřice barevných variant, včetně bílé.

3

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna