Tento víkend probíhá technický test Gears 5

Oficiální podrobnosti od MS.

Buďte mezi prvními, kdo si zahrají Gears 5 a svou účasti v Tech Testu pomohou s budoucím vývojem režimu pro více hráčů Versus. Tech Test je dostupný pro předplatitele členství Xbox Game Pass nebo v rámci předobjednávky hry Gears 5.

Ke stažení je již od 17. července, hratelný je pak ode dneška, tedy 19. července. Velikost aplikace je přibližně 15 GB.

Podmínky pro účast: Předplatné členství Xbox Game Pass. Tech Test je dostupný od 19. 7. do 21. 7. 2019 a znovu od 26. 7. do 29. 7. 2019, vždy od 19:00 SELČ (online multiplayer vyžaduje členství Xbox Live Gold; časy se mohou změnit). Během pracovního týdne mezi 1. a 2. víkendem budou servery vypnuty. Hráči mohou v tomto období i nadále stáhnout herní aplikaci, ale bez možnosti hrát hru.

1

Kdo se může zapojit?

  • Majitelé kódů (5×5), které získali u svého prodejce v rámci předobjednávky.
  • Majitelé digitálních předobjednávek jak na konzolích, tak na PC, kteří získávají přístup automaticky. Stačí uplatnit kód obdržený v rámci nákupu.
  • Kdokoli s aktivním předplatným Xbox Game Pass.
  • Pro všechny uživatel na konzolích je nutnost mít na aktivní členství Xbox Live Gold.

Tech Test bude zahrnovat tři typy her: Escalation, Arcade a King of the Hill.

Jak najít a nainstalovat Tech Test? Ve vyhledávání v obchodech Xbox Store / Microsoft Store zadejte „Gears 5" a zvolte nalezenou herní aplikaci. Toto je nejpřímější způsob jejího vyhledání, zejména pro hráče na PC. Předplatitelé Xbox Game Passu mohou najít aplikaci v knihovně XGP vedle dalších her dostupných členům.

Aplikaci pro konzole pak lze vyhledat například v sekci XGP, na záložce XGP nebo na počítači prostřednictvím aplikace Xbox podobně, jako v případě jakékoli hry. Ke stažení samotné aplikace klikněte na tlačítko „Instalovat" (opět podobně jako u kterékoli hry v Xbox Game Passu nebo digitálním obchodě).

Poté, co budou během testovacích víkendů spuštěny matchmakingové servery, je možné, že hráči budou muset chvíli počkat, než dostanou přiřazeny soupeře, aby nedošlo k přetížení serverů. Pokud se to stane, hráči budou automaticky vpuštěni do hry až po uvolnění místa, přičemž nebude nutné aplikaci ukončovat nebo ji restartovat.

Tech Test bude zahrnovat krátkou Tour of Duty, což je nový systém výzev pro hráče k získávání herního obsahu. Za dokončení všech výzev v rámci Tech Testu bude odměnou unikátní Tech Test Banner.

Kromě toho zde budou i tři herní výzvy, za jejichž úspěšné absolvování získají hráči tři zbraňové skiny pro režim Versus: Versus Snub - za vítězství v 5 zápasech, Versus Lancer - za dohrání 10 zápasů a Versus Gnasher - za vítězství v 15 zápasech.

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

Vše o hře z tohoto článku

O autorovi

Redakce

Redakce

Redaktor

Související obsah

Microsoft oficiálně oznámil záměr koupit Activision Blizzard

BOMBA VYBUCHLA: Rekordní akvizice problematického vydavatele Call of Duty, World of Warcraft či Diablo.

Masajové z Humankind DLC přiblíženi

Černošská etnická skupina.

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna