UbiSoft spustil nové facebookové stránky pro ČR

Komunita u nás prý rychle roste.

UbiSoft, jeden z lídrů v herním průmyslu, dnes oznámil tiskovou zprávou od Comgadu širší podporu hráčům v České republice, na Slovensku a v Maďarsku prostřednictvím vlastních facebookových stránek UbiSoft.

V červnu 2019 spustila společnost facebookovou stránku Ubisoft Česko a Slovensko věnovanou hráčům v České republice a na Slovensku. Také hráči z Maďarska mohou na svých stránkách „Ubisoft Magyarország" získat ty nejnovější zprávy ze svých oblíbených herních sérií.

1

Rafał Adasiak, marketingový ředitel CEE, dodal: „Věříme, že můžeme všechny naše fanoušky spojit a nabídnout jim ty nejlepší možné služby. Jsme na vrcholu naší hry s chystanými tituly, jako jsou Watch Dogs: Legion, Ghost Recon: Breakpoint nebo Gods and Monsters, které byly oznámeny na E3 2019, stejně jako s hrami, které jsme vydali nedávno, včetně nejnovějšího Tom Clancy's The Division 2 a Far Cry New Dawn. Komunita v České republice, na Slovensku a v Maďarsku rychle roste a stejně tak i my."

Facebookové stránky Ubisoftu budou přinášet nejnovější zprávy, videa, soutěže všem fanouškům a nabízet příležitost budovat silnou komunitu a místo, kde se mohou hráči setkávat a mluvit o svých oblíbených hrách.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Death Stranding Directors Cut PC s upřesněným datem

+ cena za upgrade, HW nároky, přenos savů.

Mortal Kombat 12 vyzrazen přímo producentem z NetherRealm Studios

Fotka jeho stolu zahrnovala monitor, kde byl email s přísně tajným materiálem k MK12.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna