Hardwarový týdeník hráčů - 30/2019

PC pro konzolové hry. ROG Phone II. Levný gamepad.

- Na tento týden si výrobce Genesis připravil PC gamepad Mangan 200. Zaujme hlavně dost nízkou cenou, takže se hodí v případě, když chcete prostě gamepad pro občasné použití a nechce se vám kupovat drahý.

- Zhruba rok od koupě Elgato vyrazil Corsair opět nakupovat a tentokrát koupil amerického výrobce počítačů Origin PC. Značka bude dále fungovat jako doposud, Corsair chce tímto získat hráče, kteří kupují hotové sestavy.

- Oficiálně jsme se dočkali druhé generace herního smartphone od Asusu. ROG Phone II je aktuálně nejvýkonnější mobil s novým Snapdragon 855 Plus a 12 GB RAM. Zatím čekáme na evropskou cenovku a dostupnost.

1

- Origin PC (ano ten výrobce, kterého koupil Corsair) své 10. narozeniny oslavil postavením overkill mašiny Big O 2.0. Na tomto "počítači" si klidně zahrajete třeba PlayStation 4 pecky, protože má v sobě zabudovanou Pro verzi konzole, stejně jako Xbox One a Nintendo Switch. Špatná zpráva: Není na prodej.

2

- Další aktualizace PlayStation 4 má navzdory číselnému označení přinést spíše menší novinky. Zvýší maximální velikost party a pro některé budoucí aktualizace nemá být třeba restartu konzole.

- Také Microsoft chystá novou aktualizaci pro Xbox One. Přinese opět nový design úvodní obrazovky pro snadnější používání, rychle se dostanete třeba do Xbox Community nebo k Xbox Game Pass hrám. A Cortana úplně mizí.

3

- Sharkoon uvádí robustní podstavec pod monitor. Vybrat si můžete z "holé" varianty a nebo z varianty Power, která navíc nabízí bezdrátové nabíjení dalších zařízení a USB porty buď pro nabíjení nebo jako hub.

Reklama

Související obsah

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

RECENZE Farming Simulator 22 CZ

Pořádný posun vpřed nebo nedozrálé změny?

Také na webu...

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

Horizon: Forbidden West proklepnuto ratingovou organizací v Austrálii

Takže odklad z února by tím pádem už hrozit neměl.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna