Odhaleny hvězdy z obalu FIFA 20

Co k tomu řekly?

EA Sports dnes večer oficiálně oznámili, koho vybrali na obal letošního ročníku svého fotbalu.

Museli být opatrní, aby jako minule nesáhli po někom s nepříjemnými sexuálními kauzami typu Ronaldo či Neymar a nemuselo se to pak vše draze předělávat a rebrandovat. Tahle volba by však měla být v pořádku a tito hráči zatím sekají latinu.

Krabičku a propagační materiály FIFA 20 poznáte podle těchto tváří: belgický záložík Eden Hazard (ex-Chelsea, nyní Real Madrid) na standardní verzi a obránce Liverpoolu, Virgil van Dijk, na obalu Champions Edition. Jen hvězda pro Ultimate Edition zatím není známa.

1

Hazard k tomu řekl: "FIFA je největší fotbalovou hrou na planetě a hraji ji mnoho let proti svým bratrům. Měl jsem to štěstí být na obalu už dříve, ale teprve globálně ve FIFA 20 to je úžasné a věřím, že zaujmu mnoho hráčů, až nadcházející sezónu vyběhnu na trávník v dresu Realu".

Také Van Dijk považuje za ohromnou poctu, že může být na obalu jiné verze FIFA 20. Prý tuhle ikonickou sérii hraje strašně dlouho a je pyšný i za Liverpool.

Tváří FIFA 19 byl Ronaldo, ale kvůli jeho průšvihu byl nestandardně v polovině životnosti hry začátkem letošního roku vyměněn za jiné tři fotbalisty (Kevin De Bruyne, Neymar, Paulo Dybala).

Z FIFA 20, která v Evropě vyjde 27. září 2019 pro PC, PS4, X1 a Switch (předčasný přístup pro objednávky 24. září a pro členy EA Access už 19. září), jsme tu zatím měli jen sestřih z hraní a screenshoty.

2
3

Reklama

Přeskočit na komentáře (2)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Microsoft oficiálně oznámil záměr koupit Activision Blizzard

BOMBA VYBUCHLA: Rekordní akvizice problematického vydavatele Call of Duty, World of Warcraft či Diablo.

Masajové z Humankind DLC přiblíženi

Černošská etnická skupina.

Také na webu...

- komentáře (2)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna