Staré díly DOOM znovu vydány na PS4, Xbox One, Switch a mobily

+ fotky sběratelky Eternal, novinky na PS Now, RAGE 2 trailer.

V těchto chvílích v americkém Texasu začíná QuakeCon 2019. To znamená, že všechny osobnosti z id Software krátce po červnovém E3 zase zavítaly na jeviště (nejspíš se rozloučí i odcházející veterán a nynější ředitel studia Tim Willits?), protože tam Bethesda pořádá speciální konferenci. Její záznam bude zde:

Zatím stihla oznámit opětovné vydání prvních tří dílu DOOM pro PlayStation 4, Xbox One a Switch. Krom toho první a druhý díl této legendární série si odteď zahrajete dokonce i na Androidu a iOS (trojku ne).

Jedná se jen o rozchození původních verzí na nových platformách, nikoli nějaké remastery, byť je slíben split-screen PvP mulťák až pro čtyři hráče. Trailer jinak zmiňuje, že DOOM je věčný, což je hezká narážka na listopadové porkačování Eternal.

Streamovací služba PlayStation Now pro PS4, která u nás stále není Sony podporována, zase dostane 6. srpna další hry od Bethesdy: DOOM 2016, Wolfenstein The New Order a Fallout 4 (vedle dalších her od jiných výrobců, jako Tekken 7, série Castlevania, MotoGP 17, Monster Energy Supercross a The Raven: Remastered).

Od věci není ani QuakeCon trailer, tradičně zblázněný, o květnovém RAGE 2:

A závěrem ještě trojice fotek z obsahu sběratelské edice DOOM Eternal od Damiena Greffeta, tentokrát z menšího londýnského QuakeConu.

1
2
3

Reklama

Přeskočit na komentáře (1)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna