Hardwarový týdeník hráčů - 31/2019

Ryzen boduje v Japonsku. Tipy na levné notebooky či vodou chlazené SSD.

- Měla by se chystat aktualizace herní konzole Nvidia Shield TV. Novou revizi prozradil americký úřad. Zřejmě ale půjde o menší změny a nová revize dostane stejný čip jako nedávno Nintendo Switch.

- Výrobce SilentiumPC, zaměřující se na chlazení, představil nový model pro chlazení procesorů s RGB podsvícením. Na výběr je hned několik modelů a ty výkonnější mají uchladit i AMD Threadripper.

- Vypadá to, že nás čekají další herní smartphony. Výrobce mobilních čipů MediaTek totiž odhalil dva nové kusy křemíku, které staví na top ARM jádrech a jsou určeny právě do herních smartphonů.

- Vodní chlazení už dávno není žádná novinka, ale v kombinaci s SSD diskem? Přesně takové řešení představil výrobce Teamgroup. Nesmí samozřejmě chybět RGB podsvícení a rychlosti se dostanou až k 3 GB/s.

1

- Procesory AMD Ryzen bodují na japonském trhu s komponentami. Jejich podíl činí skoro 70 % v tomto segmentu. V případě hotových sestav a notebooků to ale tak dobré není, zde je podíl stále minimální.

- Zvažujete nákup notebooku - třeba pro studium - a nemáte velký rozpočet? Mrkněte na pár tipů na levné a použitelné stroje, na tom nejvyšším si i zahrajete, samozřejmě s kompromisy.

2

- Nintendo zveřejnilo, jak si vede konzole Switch a není to vůbec špatné. Blíží se k metě 40 milionů prodaných kusů a také nechybí aktuální informace o prodaných kopiích nejpopulárnějších her.

- Acer má další monitor pro hráče, kteří hledají obnovovací frekvenci 240 Hz a nebude jim vadit Full HD rozlišení nebo použití TN panelu. Novinka dále nabízí velikost 24,5" a také Nvidia G-Sync.

- Xbox má oficiální elitní ovladač. V případě PlayStation 4 se musíte spolehnout na třetí strany, pokud chcete něco jiného než DualShock 4. Recenze hodnotí propracovaný model od Nacon a rozhodně nejde o špatnou volbu.

3

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna