Kolik už milionů GTA5, Red Dead Redemption 2, Borderlands 2, Civilization 6 a NBA 2K19?

+ úvodní čtvrthodina Borderlands 3, kdo je Amara?

Take 2 předstoupili před akcionáře s aktualizovanými prodejními čísly svých vlajkových sérií. Jedná se o čísla k 1. červenci 2019, tedy zahrnují v sobě první fiskál jejich roku 2020.

Grand Theft Auto 5 už je na 110 milionech kusech (pět verzí hry), zatímco loňského westernu od Rockstaru, Red Dead Redemption 2, se už prodalo též úctyhodných 25 milionů kusů (jen PS4 a X1 verze). Bohužel, o spekulované PC konverzi tam stále nic neřekli.

1

Civilization 6 se stala nejrychleji prodávaným dílem série, protože už nasbírala 5,5 milionu kusů. Značná spokojenost může panovat i s loňským basketem NBA 2K19, který si pořídílo téměř 12 milionů lidí.

Borderlands 2 zase stoupli na 22 milionů celosvětově (nárůst o dva miliony za poslední tři měsíce - asi díky DLC zdarma, vydání Borderlands: Game of the Year Edition a nažhavení fanoušků na trojku), přičemž celá série Borderlands už má na kontě neuvěřitelných 48 milionů kusů (ještě v květnu hlásili jen 43 milionů).

Podívejte se na nezeditovaných úvodních čtrnáct minut z PC verze v 1080p a 60fps od IGN + 90 minut z hraní + oficiální představení dalších dvou postav ze zářijových, už dokončených Borderlands 3, kterým Take 2 prodejně velmi věří a zvýšili proto odhadované tržby v aktuálním čtvrtletí.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Oficiální teaser Far Cry 6 reaguje na páteční únik

+ domněnky o prequelu trojky a mladém Vaasovi.

Uzavřená beta Microsoft Flight Simulator 2020 začne 30. července

Rozešle se více pozvánek, ale chce 150 GB místa.

Oficiální propagační materiál Sony ukazuje černý model PS5

Zjevně jen Photoshop, ale poprvé něco takového schváleného od obchodu.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna