Kolik už milionů GTA5, Red Dead Redemption 2, Borderlands 2, Civilization 6 a NBA 2K19?

+ úvodní čtvrthodina Borderlands 3, kdo je Amara?

Take 2 předstoupili před akcionáře s aktualizovanými prodejními čísly svých vlajkových sérií. Jedná se o čísla k 1. červenci 2019, tedy zahrnují v sobě první fiskál jejich roku 2020.

Grand Theft Auto 5 už je na 110 milionech kusech (pět verzí hry), zatímco loňského westernu od Rockstaru, Red Dead Redemption 2, se už prodalo též úctyhodných 25 milionů kusů (jen PS4 a X1 verze). Bohužel, o spekulované PC konverzi tam stále nic neřekli.

1

Civilization 6 se stala nejrychleji prodávaným dílem série, protože už nasbírala 5,5 milionu kusů. Značná spokojenost může panovat i s loňským basketem NBA 2K19, který si pořídílo téměř 12 milionů lidí.

Borderlands 2 zase stoupli na 22 milionů celosvětově (nárůst o dva miliony za poslední tři měsíce - asi díky DLC zdarma, vydání Borderlands: Game of the Year Edition a nažhavení fanoušků na trojku), přičemž celá série Borderlands už má na kontě neuvěřitelných 48 milionů kusů (ještě v květnu hlásili jen 43 milionů).

Podívejte se na nezeditovaných úvodních čtrnáct minut z PC verze v 1080p a 60fps od IGN + 90 minut z hraní + oficiální představení dalších dvou postav ze zářijových, už dokončených Borderlands 3, kterým Take 2 prodejně velmi věří a zvýšili proto odhadované tržby v aktuálním čtvrtletí.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Debutové záběry z Predator: Hunting Grounds

Běhá po stromech a je mu hej.

Rebootujte lidskost v Disintegration

To od mozku Halo v pohybu i s detaily.

Loupež v jaderné elektrárně z Chernobylite

Chcete vidět, když to bouchne?

Pondělní Gamescom trailery: Gears 5, Ghost Recon Breakpoint, NBA 2K20, Blair Witch

+ Flight Simulator 2020, Greedfall, Wasteland 3, Destiny 2...

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna