Na obalu WWE 2K20 je poprvé wrestlingová šampionka

První detaily a srovnání edic.

Na přebalu čerstvě představené hry WWE 2K20 se letos objeví šampionka soutěže RAW, Becky Lynch, a WWE Superstar - Roman Reigns. Tyto dvě hvězdy světového wrestlingu se staly letošními ambasadory hry v marketingové kampani nesoucí název "Step Inside", jejímž cílem je hráčům co nejvíce přiblížit svět WWE.

1

Wrestlingový simulátor WWE 2K20 bude v prodeji od 22. října 2019 krabicově na PlayStation 4 a Xbox One v několika edicích, jejichž srovnání najdete níže:

3

Hra prý i letos přinese mnoho zajímavých novinek a vylepšení. Hráči se mohou těšit na nové herní módy a bohatou soupisku těch největším hvězd světového wrestlingu. Jako tradičně hra přinese i příběhový mód - 2K Showcase: The Women´s Evolution, který sleduje kariéru 4 slavných žen ze světa wrestlingu, přezdívaných "Four Horsewomen": šampionka RAW Becky Lynch, šampionka SmackDown Bayley, Charlotte Flair a Sasha Banks.

Hráči, kteří si zakoupí WWE 2K20 Deluxe Edition nebo WWE 2K20 Collector´s Edition navíc obdrží zajímavé herní bonusy, včetně exkluzivním postav, jako je Chyna, Hulk Hogan, Mankind nebo The Rock, a mnohem více.

2
4

Reklama

Přeskočit na komentáře (4)

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Související obsah

Také na webu...

Rebootujte lidskost v Disintegration

To od mozku Halo v pohybu i s detaily.

Loupež v jaderné elektrárně z Chernobylite

Chcete vidět, když to bouchne?

Pondělní Gamescom trailery: Gears 5, Ghost Recon Breakpoint, NBA 2K20, Blair Witch

+ Flight Simulator 2020, Greedfall, Wasteland 3, Destiny 2...

- komentáře (4)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna