Recenze Control ze světa shrnuty

Většinou devítky či osmičky.

Remedy si mohou gratulovat. Na několikátý pokus se jim povedla trefa do černého, aspoň tedy zatím u kritiků (odbyt zjistíme až později).

Po níže hodnoceném Quantum Break se jim ve spolupráci s vydavatelem 505 Games s další, tentokrát už multiplatformní third-person akcí povedlo zaujmout náročné recenzenty.

Zítra vycházející Control má zatím průměrné hodnocení 85% na OpenCritic.

1

GameSpot s 8/10 chválí úžasné umělecké směřování, jak tvůrci vdechli život do jinak nudného kancelářského prostředí a stylový boj mixující střelbu ze zbraně se supersilami. Nezdála se jen matoucí mapa, která spíš navigaci komplikuje.

IGN s 88% vyzdvihují podivný paranormální svět, který vás vyloženě nutí k prozkoumání. Boje mají být vzrušující a vše podporují herecké výkony s dobře napsaným scénářem.

Ani PC Gamer neváhal dát 88%, když je paf z tajemného vyvrcholení, hrdinky a dechberoucího boje s destrukcí všeho možného v místnostech.

Stejnou známku 88% udělil GameInformer hovořící o zábavné akci, které se však v druhé polovině tolik nerozvíjí. Vše vynahradí nálada hry a explozivní momenty i efekty, byť modely postav a animace působí trochu genericky.

GamesRadar odvážně zmińuje, že o Control se bude mluvit po celé generace díky tomu, jak perfektně smíchalo vyprávění a hratelnost. Nelíbilo se jen to, že neodpovědělo na všechny otázky recenzenta, prý na toto Remedy často trpí a příběh skončí moc brzy. Za klady označil nejvíce unikátní zasazení všech dob, příběh jako v TV seriálu a fenomenální postavy.

2

Reklama

Přeskočit na komentáře (0)

Vše o hře z tohoto článku

O autorovi

Jan Doskocil

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director  |  jaydeecz

Související obsah

Také na webu...

Obrázky z kouzelnického RPG Spellmaster: The Saga v otevřeném světě

Od nezávislého ruského týmu Spellbook Creations.

Unikl obal WWE 2K22, je na něm Rey Mysterio

Wrestling s třídenním předčasným přístupem od 8. března a Undertaker Immortal Pack za předobjednávku.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna