Odtajněna herní doba Blair Witch

Na daný žánr ujde.

Jednou z her, která má fikané načasovaní na konec prázdnin, kdy se všichni vrátí domů, je Blair Witch, vycházející už 30. srpna pro PC (Windows 10) a Xbox One.

Tvůrci z Bloober Team odtajnili herní dobu tohoto děsivého hororu v temných lesích dle stejnojmenné série amatérských filmů.

"Záleží, jakým stylem hrajete. Les je otevřeným prostorem a existuje několik různých cest, jak ho prozkoumáte," uvedla hlavní scénáristka Barbara Kciuk.

Podle ní by mělo tradiční dohrání Blair Witch zabrat zhruba pět až šest hodin, což je na daný žánr ucházející. Pokud by to bylo více, mohlo by to zavánět uměle natahovaným příběhem a čím dál nudnější hratelností, jako tomu bylo třeba u Outlast 2 či Alien Isolation.

Pozitivem je, že hra bude mít vícero různých konců, což zvýší její znovuhratelnost. Můžete také rovnou následovat příběh, nebo se věnovat vedlejším aktivitám, to je prý čistě na vás.

"Myslím, že bude skvělé projít si vše znovu, když už od začátku znáte jeden konec. To bude celý zážitek dělat úplně odlišný," dodal další vývojář Maciej Glomb.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna