Zápasy ve Football Manager 2020 se nejrychleji propočítají na Stadia

Oznámení + trailer.

Že letos na podzim dorazí další ročník fotbalového manažeru, to bylo nad slunce jasné. Co však zarazilo, je způsob, jakým ho Sports Interactive aktuálně oznámili.

Až nečekaně hodně totiž tlačí stremovací / cloudovou verzi Football Manager 2020, jako by snad byla tou prioritní. Hra přitom začátkem listopadu vyjde krabicově také pro PC a Mac, vedle odnoží Touch a Mobile i pro mobily.

"Google Stadia bude nejrychlejší cestou, jak si užít hru. Verze pro Stadia propočítá zápasy rychleji a dovolí vám mít na vaši uloženou pozici více lig. Nebo lze mít rychlejší hru, pokud zachováte nižší počet lig.

Miles Jacobson, ředitel studia, zdůraznil, že FootbalL Manager na Stadia obsahuje technologii, která je dostupná jen na této platformě a využije sílu cloudu, resp. datová centra Google k paralelnímu procesování zápasů ve hře. Detaily o novinkách v tomto ročníku zatím nejsou známy.

Stejně jako v minulých letech, kdo si FM2020 předobjedná, dostane přístup k betě (o dva týdny před vydáním, s přenosem postupu do plné verze) i desetiprocentní slevu. Beta na Stadia se však konat nebude a na této platformě bude potřeba si zaplatit jak standardní cenu plné hry, tak Founder's Edition variantu služby.

Reklama

Související obsah

Vychází rozšíření The Elder Scrolls Online: Greymoor

Sběratelská edice + startovní filmeček.

Nejvíce zpětně kompatibilní nextgen konzolí bude Xbox Series X, pyšní se Microsoft

S tisíci funkčními hrami v den vydání, včetně vylepšení.

Série Zaklínač má 50 milionů hráčů

Další milník + rekordní čtvrtletí.

Potvrzeno, že v Cyberpunk 2077 PC nebude DVD disk

Co tedy najdete v krabičce? A co konzolovky?

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna