Hardwarový týdeník hráčů - 35/2019

AMD překonalo Nvidia, nejrychlejší myši či nový Switch v obchodech.

- S drobným zpožděním se u nás začala prodávat aktualizovaná verze Nintendo Switch. Oproti té staré získáte výrazně delší výdrž na baterii a aktualizovaný Tegra čip. Stará verze zatím výrazně neklesla na ceně.

- Nový 240Hz monitor představil Samsung pod označením CRG5. Velikostně jde rovnou o 27" s prohnutím a potěší také použití VA panelu. Co ale zřejmě moc hráčů nepotěší je slabší rozlišení, budete se muset spokojit s Full HD.

1

- Výrobce Thermaltake se rozhodl u své trošku vtipně pojmenované mechaniky Level 20 GT RGB využít kromě dvojice typů Cherry MX spínačů také variantu od Razer, jako třetí možnost. Razer spínače nějaký čas nabízí, zatím je výrobci ale tolik nevyužívali.

2

- Trošku netradiční recenze hodnotí TicWatch E2, které pohání systém WearOS od Google a ve výsledku nedopadly vůbec špatně. Zaujme výbava, plynulý chod či odolnost proti vodě, naopak může vadit absence NFC.

- Dva noví hlodavci od značky Roccat se chlubí technologií Titan Click, díky čemuž mají mnohem rychleji reagovat na stisk. Podle výrobce jsou myši Kain nejrychlejší na trhu, co se týče odezvy.

3

- AMD může oslavovat. Po více než pěti letech se společnosti povedlo v kvartálu vyexpedovat více karet než konkurenční Nvidia. Naposledy se tento úspěch povedl v dobách RX 290X.

- Kromě myší představil Roccat rovněž podložku, je zajímavá hlavně RGB podsvícením. To tradičně lemuje hrany a nastavíte si dvě oddělené zóny.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna