Hardwarový týdeník hráčů - 36/2019

300Hz displej v notebooku, Switch Fitness či univerzální headset.

- Výrobce Teamgroup uvedl nové SSD, které se může pyšnit "celozrcadlovým" designem pro netradiční efekt podsvícení. Další novinkou jsou DDR4 paměti s pasivním chlazením a frekvencemi až 3600 MHz.

- AOC má zase další monitor. Nový model nabízí na 27palcovém IPS panelu QHD rozlišení, obnovovací frekvenci 144 Hz a dále ještě zakřivení a podporu AMD FreeSync.

- Headset Arctis 1 Wireless od SteelSeries zaujme hlavně všestranností. S celou řadou zařízení zvládne fungovat bezdrátově pomocí USB-C adaptéru, takže se hodí třeba pro Switch nebo PlayStation 4.

1

- Řada Predator Triton od Aceru se dočkala zatím nejlevnějšího modelu. Nese označení Triton 300 a nabídne GeForce GTX 1650, 144Hz displej, 16 GB RAM či zatím neupřesněné procesory Intel z deváté generace.

2

- Acer se také rozhodl, že obnovovací frekvence 240 Hz není dostačující a představil upgradovaný notebook Predator Triton 500, jehož Full HD displej zvládne obnovovací frekvenci 300 Hz.

- Nejnovější recenze si posvítila na RAMky Patriot Viper 4 Blackout, které mohou nadchnout designem či doživotní zárukou. Na druhou stranu v tomto nacpaném segmentu to mají velmi těžké.

- Vzpomnělo si na Nintendo, jak mu Wii Sports pomohlo s prodeji Wii konzole? Zřejmě totiž chystá podobnou fitness hru pro Switch, na kterou zatím láká teaser trailer ukazující novou část ovladače fungující se spojení s Joy-Cony.

3

Reklama

Související obsah

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

RECENZE Farming Simulator 22 CZ

Pořádný posun vpřed nebo nedozrálé změny?

Také na webu...

Battlefield 2042 už přišel o dvě třetiny hráčů a další nepřející data

+ zatím největší patch, kritika tragického startu a DICE už nejsou tím, čím bývali.

Horizon: Forbidden West proklepnuto ratingovou organizací v Austrálii

Takže odklad z února by tím pádem už hrozit neměl.

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna