Master edice Monster Hunter World Iceborne je již v prodeji

Masivní rozšíření i základní hra v krabicové kompilaci.

Cenega Czech ve spolupráci se společností Capcom oznamuje, že v minulých dnech vstupila do prodeje hra Monster Hunter World: Iceborne Master Edition.

Toto krabicové vydání nabízí kromě základní hry Monster Hunter: World navíc nové masivní rozšíření Iceborne. V prodeji je na PlayStation 4 a Xbox One.

2

Monster Hunter World: Iceborne je zcela novým dodatkem k velmi úspěšné RPG fantasy hře Monster Hunter: World. Na hráče čeká zcela nový svět s ještě mocnějšími monstry a novými náročnými úkoly. Balíček Monster Hunter World: Iceborne Master Edition obsahuje původní hru Monster Hunter: World a dodatek Iceborne.

Vydejte se na průzkum nového, ledem pokrytého regionu známého jako Hoarfrost Reach, který čeká na své objevení. Setkejte se s dosud neviděnými monstry a objevujte endemický život tohoto regionu. Díky změnám v ekosystému se nyní nová monstra mohou objevovat i v původních herních lokacích.

Monter Hunter představuje kriticky oceňovanou sérii akčních RPG, které se prodalo více jak 54 miliónů kusů po celém světě. Další vstup do této série, Monster Hunter: World, přinese k životu živoucí ekosystém, ve kterém se hráči postaví do role lovce vyhledávajícího divoká fantastická zvířata. Vydejte se na cestu a plňte úkoly na vlastní pěst, či po boku svých přátel díky novému online módu pro až 3 hráče napříč všemi světovými regiony.

1
3
4

Reklama

Související obsah

Také na webu...

HW nároky bety remasteru Age of Empires 3

Termín, obsah + jak se do ní dostat.

Farming Simulator 19 bude zdarma

Zatím stahujte puzzle hru The Bridge.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna