Call of Duty: Modern Warfare v balíčku s GPU GeForce RTX

Výsledek úzké spolupráce.

NVIDIA a Activision dnes oznámili balíček GeForce RTX Call of Duty:Modern Warfare. Díky němu bude při koupi vybraných GPU GeForce RTX 2080 Ti, 2080 SUPER, 2080, 2070 SUPER, 2070, 2060 SUPER nebo 2060, případně jimi vybavených stolních PC či notebooků možné po omezenou dobu získat Call of Duty: Modern Warfare, které vychází 25. října.

Call of Duty: Modern Warfare je jednim z nejočekávanějších FPS v historii a majitelé GeForce RTX si jej budou moci vychutnat s realistickou grafikou využívající ray tracing. NVIDIA je pro Call of Duty: Modern Warfare oficiálním PC partnerem. Proto úzce spolupracuje s Activision a vývojáři ze studia Infinity Ward, aby do hry vnesly ray tracované efekty a podporu funkce NVIDIA Adaptive Shading. Skvěle vypadající výsledky společného úsilí je možné zhlédnout v ray tracingovem traileu z letošního Gamescomu.

Pokud se již hráči nemohou dočkat data vydání, je pro ně připravena otevřená beta, která startuje 19. září. Díky NVIDIA Game Ready ovladačům optimalizovaným právě pro ni budou mít majitelé GeForce záruku ničím nerušeného zážitku ze hraní.

Ray tracing v reálném mění způsob tvorby her a dramaticky zvyšuje úroveň jejich vizuálního zpracování. Ray tracing je postaven na robustním ekosystému, který zahrnuje průmyslové standardy mezi API, podporu v řadě populárních herních enginů a veškeré nástroje potřebné k úspěchu. Technologie je využívána v řadě prémiových titulů od předních herních vydavatelů. Mezi ně se brzy zařadí také Call of Duty: Modern Warfare, což vzrůstající význam ray tracingu jen podtrhuje.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna