28. února 2020 má dorazit The Last of Us 2, praví Švýcaři

+ únik edic, potvrzeno do State of Play.

Tohle rozhodně nepůsobí jako jen laciná snaha o zviditelnění, nýbrž jen dělal správce webu někdo, kdo nemá šajnu o embargech.

Švýcarský obchod Softridge nahodil a pak zase kvapně odstranil detaily o The Last of Us 2. Na tom by nebylo nic tak divného, pokud by tam nedal konkrétní datum - 28. února 2020.

1

Je to už poněkolikáté, co tento měsíc slyšíme, takže na něm nejspíš něco bude - předtím ho vyzradil zdroj z Číny, který měl v předstihu též správné informace o termínu Death Stranding, a další.

Děje se tak pár dnů před novinářskou předváděčkou v Los Angeles a již oficiálně potvrzeným výskytem The Last of Us 2 v pořadu State of Play ten samý den, jak přislíbili Naughty Dog na Twitteru.

Zmíněný obchod navíc zveřejnil obaly speciální a sběratelské edice této hry, která bude mít věkové hodnocení od 18 let. Celkem tedy mají existovat tři edice (tou poslední je obyčejná, leč o té Ellie edici nic nového nevíme).

V popisku se uvádělo, že dostaneme nepředvídatelný, intenzivní příběhový režim ve stylu hollywoodských bijáků a se silnými postavami, leč o spekulovaném mulťáku tam nebylo ani slovo.

2
3
4

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Alan Wake: American Nightmare a Observer zdarma

+ The Division 2 bezplatně s celou kampaní.

Desetiprocentní sleva na Football Manager 2020

Ve vybraných českých obchodech.

Dodatečné postavy do Gears 5

K zakoupení či získání hraním.

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna