28. února 2020 má dorazit The Last of Us 2, praví Švýcaři

+ únik edic, potvrzeno do State of Play.

Tohle rozhodně nepůsobí jako jen laciná snaha o zviditelnění, nýbrž jen dělal správce webu někdo, kdo nemá šajnu o embargech.

Švýcarský obchod Softridge nahodil a pak zase kvapně odstranil detaily o The Last of Us 2. Na tom by nebylo nic tak divného, pokud by tam nedal konkrétní datum - 28. února 2020.

1

Je to už poněkolikáté, co tento měsíc slyšíme, takže na něm nejspíš něco bude - předtím ho vyzradil zdroj z Číny, který měl v předstihu též správné informace o termínu Death Stranding, a další.

Děje se tak pár dnů před novinářskou předváděčkou v Los Angeles a již oficiálně potvrzeným výskytem The Last of Us 2 v pořadu State of Play ten samý den, jak přislíbili Naughty Dog na Twitteru.

Zmíněný obchod navíc zveřejnil obaly speciální a sběratelské edice této hry, která bude mít věkové hodnocení od 18 let. Celkem tedy mají existovat tři edice (tou poslední je obyčejná, leč o té Ellie edici nic nového nevíme).

V popisku se uvádělo, že dostaneme nepředvídatelný, intenzivní příběhový režim ve stylu hollywoodských bijáků a se silnými postavami, leč o spekulovaném mulťáku tam nebylo ani slovo.

2
3
4

Reklama

Související obsah

Také na webu...

HW nároky bety remasteru Age of Empires 3

Termín, obsah + jak se do ní dostat.

Farming Simulator 19 bude zdarma

Zatím stahujte puzzle hru The Bridge.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna