Rockstar se prý pokusil o Red Dead Redemption 2 PC v Austrálii

Tajným trikem.

Pokud by se do databáze ratingové organizace zadalo na férovku a přímo Red Dead Redemption 2 PC, bylo to všem jasné, že se konverze koná a nebylo by pak žádné překvapení při oficiálním oznámení.

Rockstar se prý proto údajně pokusil o takový fikaný trik: měl vymodlený port populárního westernu chtít proklepnout v Austrálii pod falešným názvem Bonaire.

Bohužel inspektoři ratingové organizace neměli nejprve moc pochopení, když odpověděli, že hra s takovým názvem neexistuje. Nicméně čísla záznamů nasvědčují tomu, že by mělo jít právě o RDR2 pro PC. Na této platformě má mít tu samou věkovou přístupnost jako konzolovky, čili od 15 let. I GTA 5 PC má v tamní databázi separátní záznam.

Pokud by se vše potvrdilo, znamenalo by to, že ohlášení přímo od Rockstaru je nejspíš na spadnutí, i s ohledem na nedávný start vlastní aplikace Rockstaru pro spouštění a stahování PC titulů.

Ve fanouškovské komunitě se šíří zvěsti, že by se PCčkáři údajně mohli dočkat už letos v prosinci, leč je možné, že z toho bude spíš až začátek příštího roku. Držme si palce!

1
2
3

Reklama

Související obsah

Dead Space remake oficiálně

Teaser trailer + první info.

Battlefield Portal bude komunitní platformou s obsahem z minulých dílů

Nastavíte si vlastní pravidla + dechberoucí trailer.

WRC 10 s ikonickým vozem Subaru Impreza

+ oficiální popisek zářijové hry a objednávky.

Odhalení nových funkcí NBA 2K22

Co bude v tomto ročníku?

Také na webu...

- komentáře (6)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna