Trailer o kampani Call of Duty a exkluzivní mód, Civilization 6 na PS4, speciálka PS4 Pro Death Stranding

+ všechny další novinky ze State of Play.

Pár desítek minut před vysíláním nového pořadu State of Play od Sony unikl na Reddit příběhový trailer o kampani z Call of Duty: Modern Warfare. Oficiální verze traileru je již zde:

Režim Special Ops Survival bude dostupný nejprve na PS4, s náskokem před ostatními platformami. Exkluzivita potrvá přesně 12 měsíců, do října 2020. Netýká se ovšem celého Special Ops módu, jen jeho Survival verze.

Legendární strategie Civilization 6 míří na PlayStation 4. Konverze bude venku 22. listopadu 2019 a bude stát plnou cenu 60 dolarů. Za dalších 50 dolarů dostanete Expansion Bundle, v němž budou dva velké datadisky Rise and Fall plus Gathering Storm plus celá řada menších DLC, jako Poland Civilization and Scenario Pack, Vikings Scenario Pack, Australia Civilization and Scenario Pack, Persia and Macedon Civilization and Scenario Pack.

0

K Death Stranding bude ode dnes vydání dostupný speciální model PlayStation 4 Pro:

1

To, co jsme znali z teaseru na State of Play, není jen animace pořadu, nýbrž nová surealistická logická hra Humanity od Enhance Inc, tvůrců Tetris Effect. Bude obsahovat stovky až tisíce lidí na obrazovce naráz a vyjde v roce 2020 pro PS4 s podporou VR. Tetsuya Mizuguchi se podílí, ale není kreativním šéfem.

Arise bude novou pohádkovou 3D plošinovkou od studia Piccolo a vydavatele Techland, bližší info zatím není k dispozici:

31
32

Pro PlayStation VR je ode dneška venku přídavek L.A. Noire The VR Case Files s dalšími případy do této starší detektivní adventury od Rockstaru.

11
12

Od tvůrce Katamari Damacy pochází již dříve známá hra Wattam, ke které bylo řečeno, že vyjde pro PS4 už v prosinci.

Afterparty od autorů Oxenfree vyjde letos na podzim, startovní trailer:

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna