Hardwarový týdeník hráčů - 39/2019

Extrémně lehká myš. Recenze TWS sluchátek nebo Corsair headsety.

- Adata pod svoji herní značkou XPG uvedlo další rychlé SSD typu M.2 PCIe Gen3x4. Nový model SX8100 koupíte až v 2TB variantě a slibuje rychlosti čtení a zápisu nad 3 GB/s.

- Jako doslova muší váha by se dala charakterizovat nová myš od Cooler Master, která neváží ani 60 gramů. Vše díky velmi odlehčené konstrukci, do které výrobce schoval senzor zvládající až 16 tisíc DPI.

1

- Recenze hodnotí TWS sluchátka Creative Outlier v nové Gold edici. Zlaté provedení není jedinou novinkou, výrobce dost zapracoval na výdrži baterie a to jak pouzdra, tak samotných sluchátek. Podobně jako model Air stojí i novinka za pozornost.

2

- BenQ začne prodávat další 27palcový monitor kombinující 144Hz obnovovací frekvenci, AMD FreeSync a nižší rozlišení (v tomto případě WQHD). Panel je typu IPS, konektorová výbava rozhodně neurazí a jako bonus dostanete ovladač.

- Další z aktuálních recenzí hodnotí sluchátka Skullcandy Sesh, které podobně jako Creative Outlier patří do kategorie TWS. Vzhledem k ceně nehrají vůbec špatně a bodují rovněž konstrukcí, na druhou stranu výdrž baterie nazaujme.

- V poslední recenzi si můžete přečíst, jak dopadl PCIe Gen4 disk Viper VP4100 od značky Patriot. A jak už prozrazuje samotné určení disku, nabídne zkrátka extrémní rychlosti, ovšem za cenu takřka extrémní ceny.

- Corsair odhalil nové headsety Virtuoso. Lákají hlavně na bezdrátový provoz, ale zároveň je připojíte buď pomocí USB nebo (v případě nouze) přes 3,5mm jack. Samozřejmě nechybí RGB podsvícení a k dispozici je dražší SE varianta s lepším mikrofonem.

3

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna