Hardwarový týdeník hráčů - 40/2019

Soutěž o SSD. Nové HTC Vive či návrat SteelSeries Sensei.

- Nová myš od HyperX funguje bezdrátově a bez kabelu se rovněž dokáže nabít. Buď pomocí nové nabíječky s logem HyperX, která zvládne nabíjet dvě zařízení současně nebo jakékoliv jiné s Qi standardem.

- Nestačí vám kapacita vašeho disku nebo by se prostě jenom hodilo 960GB SSD? Do pondělního večera můžete soutěžit o model od Toshiba.

- U nové Logitech mechaniky si budete moci vyměnit všechny spínače. To se hodí nejen pro hodně detailní přizpůsobení, ale také jako pojištění pro případ, že časem přestane nějaký spínač fungovat.

1

- Výrobce Cooler Master tento týden představil řešení vysoké váhy současných výkonných grafických karet. Novinka slouží jako dodatečná podpora pro grafickou kartu a jako bonus obsahuje RGB podsvícení.

- Druhou aktuální HyperX novinkou je další Cloud headset, tentokrát ovšem výhradně pro hráče na Xbox One a výhradně pro hlasovou komunikaci. Nabízí totiž pouze jeden náušník. Každopádně oproti dodávanému headsetu ke konzoli půjde o velký upgrade.

2

- HTC oficiálně začalo prodávat svůj nejnovější VR headset. Jmenuje se Vive Cosmos a slibuje ještě lepší zážitek z virtuálních světů. Jako bonus dostanete ke koupi 6měsíční předplatné Viveport pro obsah zdarma.

- Vrací se myš Sensei od SteelSeries, jejíž první model se objevil před více než deseti lety. Novinka se jmenuje Sensei Ten a nabízí opět plně symetrický design a nový senzor True Move.

3

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna