Herní obchod Xzone má po 12 letech nový design

Rychlé představení.

Konečně. To je asi první slovo, které většinu z vás po přečtení nadpisu napadne. Naše webové stránky s námi byly v různých verzích takřka přesně 12 let. Neuvěřitelná doba! Letos však nastal čas na pořádnou změnu.

Rádi bychom vám představili nový web Xzone!

1

Je to šok? To teda je!

Bylo to těžké rozhodnutí. Proběhl nespočet bitev. Temná i světlá strana Xzone urputně bojovala dlouhé týdny. Tmavý web však nakonec padl. Přivítejte světlé pozadí. Možná tuto volbu neoceníte při nočním brouzdání v pauzách mezi Overwatch zápasy, ale věříme že kdykoliv jindy bude obrovským přínosem. Přeci jen na bíle perfektně vynikne herní krabička, nádherná figurka i fešné tričko.

Další zásadní změnou je kompletní responzivnost stránek. Mnozí z vás vědí, že nákup přes mobil byl na Xzone jen pro trpělivé hráče point-and-click adventur. Tomu je teď konec. Vše snadno najdete a nakoupíte i na mobilních zařízeních.

Nic však není dokonalé. Omlouváme se, pokud něco nebude fungovat přesně jak má. Každá nová věc s sebou nese také spoustu nových chyb. Xzone vzniká v malém týmu nadšených hráčů a některý bugy nám mohly snadno utéci. Budeme proto rádi, pokud nám jakýkoliv problém nahlásíte.

Stejně tak uvítáme podnětné připomínky ke vzhledu a funkčnosti stránek. Ty nejlepší odměníme Xzone Kredity :) Nakupovat se musí nejlépe právě vám a vaše podněty jsou to nejcennější. Společně tak z nových stránek uděláme perfektní místo pro všechny hráče. Děkujeme za váš čas a ochotu!

Změna vzhledu je pouze prvním krokem v sérii novinek, které vás v nejbližších měsících čekají. Po vzoru dnešního trendu hra = služba se můžete těšit na řadu bezplatných DLC, které pravidelně přidají novou funkci nebo vylepšení. Jako první se už brzy zaměříme na pohodlnější nákup a výběr herní módy, po čemž často voláte.

Dejte nám vědět, jak se vám nový Xzone líbí!

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna