Kariéra ve wrestlingu WWE 2K20 vydrží 20 hodin

Představen tento režim.

Příběhový mód MyCAREER z nového ročníku wrestlingu od Take 2 přinese mnoho novinek. Hlavní roli v něm ztvární ženské hrdinky Red a Tre.

Zcela poprvé v historii série budou mít hráči možnost prostřednictvím módu MyCAREER vytvářet jak mužské, tak i ženské zápasníky MyPLAYER. Sledujte cestu dvou nejlepších přítelkyň Red a Tre - od střední školy až po okamžik, kdy se stali hrdými členkami WWE Hall of Fame. Projděte příběhem a zápasy za obě dvě hrdinky nebo utvořte tým díky zcela novému zápasovému módu Mixed Tag.

1

S 18 kapitolami, přibližně 100 zápasy a bohatou soupiskou s více než 40 zápasníky WWE Superstars, NXT Superstars a Legends, nabídne tento rok mód MyCAREER zhruba 20 hodin čistého herního času doplněného bohatým vyprávěním ze světa WWE.

Příběhový mód MyCAREER v číslech: 18 kapitol, 100 zápasů, více než 2 700 řádků dialogu, více než 900 řádků nového komentáře unikátního pro MyCAREER zápasy a předělové scény, více než 270 předělových scén, přibližně 20 hodin herního času, 34 kariérních cílů Red a Tre, 1 bionická paže.

Hra WWE 2K20 bude v prodeji od 22. října 2019 na PlayStation 4 a Xbox One v několika krabicových edicích pod hlavičkou distributora Cenega Czech.

2
3

Reklama

Související obsah

Také na webu...

RECENZE Bus Simulator 21

Jaké to je být řidičem autobusu?

Xboxová vydavatelská divize vábila na něco ohledně Fable, pak to smazala

Možná remastery starých dílů? Psalo se, že název Fable Anniversary už je obsazený.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna