Bloodborne 2 nezáleží na mě, říká slavný designér

Poskytl o tom rozhovor.

Odchytit někoho tak významného, jako Japonce, který vymyslel sérii Dark Souls, jíž celá herní branže poslední roky kopíruje, není jen tak. GameSpotu se to povedlo na brazilské výstavě BGS 2019.

Hidetaka Miyazaki se tam vyjádřil na konto eventuálního vzniku Bloodborne 2, pokračování hororového akčního RPG, které vyšlo ve 2015 jako jedna z prvních exkluzivit PlayStation 4.

"Bloodborne 2 nezáleží na mě," zněla stručná odpověď, která zjevně odkazovala na Sony coby držitele práv na značku a toho, kdo o případném pokračování rozhodne. Avšak momentálně se zdá, že se ji to moc nehodí do lineupu.

1

Když se ho optali, co by nyní změnil na prvním dílu, tak tím se prý nechce dodatečně trápit. Prý by se jen snažil vylepšit Chalice Dungeons a Blood Gems, u nichž by si přál více detailů a propracovanost, případně aby jich bylo více.

Miyazaki a From Software jsou navíc v této době plno vytíženi pracemi na Elden Ring, fantasy akčním RPG pro Bandai Namco ve spolupráci s tvůrcem Hry o trůny, George R.R. Martinem.

2

Reklama

Související obsah

Také na webu...

Alan Wake: American Nightmare a Observer zdarma

+ The Division 2 bezplatně s celou kampaní.

Desetiprocentní sleva na Football Manager 2020

Ve vybraných českých obchodech.

Dodatečné postavy do Gears 5

K zakoupení či získání hraním.

- komentáře (0)

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna