CD Projekt Red: Příští generace konzolí bude úžasná

+ o mikrotransakcích a DLC pro Cyberpunk.

Bylo by divné, pokud by řekli něco jiného, a nepřipojili by se tak k všeobecnému nadšení. Nic jiného ostatně nemohou vyslovit ani kvůli partnerství se Sony a Microsoftem, kteří by jim jinak neposkytli budoucí hardware v předstihu.

"Příští generace konzolí bude úžasná. Je to vždy báječné, když přijde nová generace a nemohu se dočkat, až na ní budu pracovat. Uvidíme, co s nimi dokážeme. Bude zábavné sledovat, jak se hry postupně zlepšují, jak budou čím dál realističtější, to mám osobně rád. Čím výkonnější technologie, tím lépe pro nás coby vývojáře," konstatoval John Mamais, šéf pobočky CD Projektu Red v Krakově.

1

Pro GameSpot se také nechal slyšet, jak to vidí ohledně mikrotransakcí a DLC do Cyberpunk 2077:

"Myslím, že je opravdu špatné, když do hry později přidáte dodatečné mikrotransakce. Zdá se, že musejí být velmi ziskové, zároveň však těžké rozhodování pro odpovědné osoby, když je spousta lidí tak nesnáší."

Co se týče přídavného obsahu pro Cyberpunk 2077, o tom zatím nemluví, ale je velmi pravděpodobné, že zkopírují stejný model, jaký byl u Zaklínače 3. Ten se jim prý osvědčil a jeví se být tou nejchytřejší cestou, jak toto řešit, byť někteří lidé si posteskli, že těch DLC tehdy klidně mohlo být mnohem více.

2

Případnou verzi hry pro Switch nevidí jako reálnou, ačkoli prý nechtějí nikdy říkat, že nikdy nebude, viz jak to dopadlo u Zaklínače 3 pro Switch.

It's going to be awesome. It's always cool to have new consoles coming out and I can't wait to work on those things. We'll see what we can do with those. It's fun watching games evolve; they're looking more and more realistic, which is--I like working on games like that. The more powerful the technology, or the consoles, the more it is [good] for me as a game developer.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

- komentáře (1)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna