První trailer z PC verze Red Dead Redemption 2 je tady

Ve 4K a 60fps nádhera.

Rockstar by rád, aby si co nejvíce lidí hru koupilo přes jeho Rockstar Launcher, který má exkluzivitu na předobjednávky až do 22. října, takže po prvotním oznámení, detailech o novém obsahu a prvních screenshotech spolu s HW nároky dnes přinesl debutový trailer z PC verze plánované na 5. listopadu.

Red Dead Redemption 2 v ní logicky vypadá dosud nejlépe, když už vývojáři nebyli svázáni šest let starým hardwarem a paměťovými omezeními současných konzolí.

Na druhou stranu je nutno dodat, že se jedná zatím pouze o filmově zpracované cutscény, nikoli přímo o záběry z hraní, na ty si ještě musíme počkat, pokud je vůbec před vydáním uvidíme.

Ocenit se musí, že trailer je v rozlišení 4K a 60 snímcích za vteřinu, čili Divoký západ v té nejlepší možné kvalitě. Vychutnáte si proto ty nejmenší detaily jako jsou ostny vysokého kaktusu, v dálce jedoucí vlak, visutý most přes rokli, stíny v lese, ptáka nad vodní hladinou, propracovaná města a interiéry, noční oblohu se spoustou hvězd v New Hanoveru, jakou člověk zažije jen v poušti bez elektrosmogu, či procházejícího se medvěda v Big Valley.

Reklama

Související obsah

Dead Space remake oficiálně

Teaser trailer + první info.

Battlefield Portal bude komunitní platformou s obsahem z minulých dílů

Nastavíte si vlastní pravidla + dechberoucí trailer.

WRC 10 s ikonickým vozem Subaru Impreza

+ oficiální popisek zářijové hry a objednávky.

Odhalení nových funkcí NBA 2K22

Co bude v tomto ročníku?

Také na webu...

- komentáře (12)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna