Hardwarový týdeník hráčů - 42/2019

Xiaomi monitory. Čísla od HyperX či bezdrátový Viper.

- Do segmentu herních monitorů se dere nová konkurence. Svoje modely pod názvem Mi Surface začne prodávat Xiaomi. Zatím představilo 34" model a chystá ještě 24", o kterém nic dalšího neřeklo.

- Zatímco vydavatelé her prodejní čísla odhalují pravidelně, výrobci hardware povětšinou mlčí. To ale úplně neplatí pro značku HyperX. Prozradila totiž, kolik za dobu své existence prodala headsetů, klávesnic a pamětí.

- Razer představil novinku Tetra. Jedná se o headset specializovaný na hlasový chat s pouze jedním náušníkem a propracovaným mikrofonem. Něco podobného nedávno uvedl rovněž HyperX.

- Nejnovější herní monitor vybavil AOC obnovovací frekvencí 165 Hz a přidal podporu AMD FreeSync 2 a HDR 400. Rozlišení je potom QHD a velikost 27 palců.

- Viper Ultimate je nová bezdrátová myš od Razer. Výrobce slibuje bleskovou odezvu díky HyperSpeed technologii a až 70 hodin výdrže na baterii, pokud oželíte podsvícení.

1

- Recenze tentokrát hodnotí externí disk WD_BLACK P10, který je určen především konzolovým hráčům v případě, že jim nestačí kapacita toho interního.

- S novým monitorem přišel rovněž Philips. Novinka není určená specificky pro hráče, ale zvládne velmi snadno obsluhovat dva stroje díky přepínači a USB-C hubu.

2

Reklama

Související obsah

Také na webu...

RECENZE Bus Simulator 21

Jaké to je být řidičem autobusu?

Xboxová vydavatelská divize vábila na něco ohledně Fable, pak to smazala

Možná remastery starých dílů? Psalo se, že název Fable Anniversary už je obsazený.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna