Optimalizace pro PS5 součástí Watch Dogs Legion

Změna cílení hry + více o odkladech od UbiSoftu.

Když bylo ve čtvrtek odloženo Watch Dogs Legion, věděli jsme jen, že namísto března nově míří na druhou polovinu roku 2020.

UbiSoft dodatečně přiznal barvu s podobnějším vysvětlením. Nejde mu totiž jen o nedopadnutí jako Ghost Recon Breakpoint s mizernými prodeji.

Rozhodl se totiž změnit cílení třetího dílu Watch Dogs i na PlayStation 5 a Xbox Scarlett. Jinými slovy, buď se z nich stane až startovní hra pro nové konzole, nebo vyjde koncem léta pro PS4/X1/PC a za pár měsíců později dostane lepší verze pro příští generaci konzolí.

Uvedl to finanční šéf výrobce Frédérick Duguet se slovy, že onen odklad "umožní všem odsunutým hrám, tedy i Rainbow Six Quarantine a Gods and Monsters, aby byly optimalizované pro příští generaci konzolí".

Zároveň zdůraznil, že vývoj Watch Dogs odsýpá pěkně dle plánu a že kdyby prý tým chtěl, nebyl by problém dodržet ten původně slíbený březen.

Předseda představenstva Yves Guillemot dále ujistil, že je k odkladu nevedla ani snaha o vyhnutí se silné konkurenci ze strany ostatních titulů na jaře: "Naše plány s release-listem se různě vyvíjí z různých důvodů, vždy se snažíme, aby tvůrci ze získaného času navíc něco vytěžili. Jde o naši strategii po mnoho let a osvědčila se být velmi efektivní. Situace s Ghost Recon nám říká, že nemůžeme dělat výjimky, zvlášť když se pokoušíme o inovace vyžadující komplexní optimlizace".

V příštím fiskálu UbiSoftu se krom zmíněných tří her objeví také progamingovka Roller Champions a dvojice ještě neohlášených AAA titulů, z nichž jedním by měl být Assassins Creed (nepotvrzeno). O osudu Skull and Bones není nic známo, patrně spadl až do dalšího fiskálu po dubnu 2021.

Reklama

Související obsah

Také na webu...

RECENZE Bus Simulator 21

Jaké to je být řidičem autobusu?

Xboxová vydavatelská divize vábila na něco ohledně Fable, pak to smazala

Možná remastery starých dílů? Psalo se, že název Fable Anniversary už je obsazený.

- komentáře (0)

Po 30 dnech od publikování článku se diskuse automaticky zavírají, ale v rozpravě můžete pokračovat v našem fóru!

Schovat komentáře s nízkým hodnocením
Pořadí
Vlákna